Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Śmiech Warte

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Abonament Śmiech Warte

Dzisiaj rozmawiałem z dwoma konsultantkami pod *500 i raz na czacie. Za każdym razem droższa oferta. Czy na tym polega oferta utrzymania klienta który łącznie ma 5 numerów (1 prepaid i 4 abonamenty)?

Wypełnij proszę ten formularz https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

@Jahu: z całym szacunkiem. nic to nie da. już była tez dzisiaj rozmowa z działem utrzymania klienta (czy coś w tym stylu) + rozmowa z salonem. Szkoda słów. Mamę potrafili skusić dwa lata temu w sierpniu dobrą ofertą. A jak trzeba przedłużyć to porażka

Komentarz

Pasqudek, napisałem na priv
        Damian Dolny, doradca biznesowy PLAY
        Tel. 512 716 218 @: damian.dolny@play4mix.pl

Komentarz

Nie warto starać się o przedłużenie abonamentu (abonamentów) na nowych zasadach, ponieważ Play nie ma co zaoferować. Play potrafi tylko na dzień dobry kusić dobrymi ofertami.
          Ostatnio edytowany przez pasqudek; 20.05.2020, 19:19. Powód: korekta

Komentarz

Jak każdy operator. Poczekaj, wejdzie 5G to dopiero ceny poszybują w górę jeżeli będziesz chciał mieć do niego dostęp
            Plus włączył pseudo 5G i już jest dostępny tylko w wyższym abonamencie i to z lejkiem technicznym i routerem za 4 tysiące to co dopiero będzie jak wejdzie ono z pełną parą

Komentarz

OK. Nie wymagam 5G. Ale oferować abonament za prawie 300zł za 4 numery (przed chwilą na czacie przez Play24)? Gdzie obecnie płaci się 130zł za 4 numery.
              Ostatnio edytowany przez pasqudek; 20.05.2020, 19:46.

Komentarz

To już przesada;p Nawet na stronie są tańsze.

Komentarz

@Ada: tylko Mama ma: 2 numery głosowe, 1 numer stacjonarny i 1 numer internetowy (mobilny). Najtańsze co mi dzisiaj doradca zaoferował to za 160zł + dwa smartfony. Nawet nie pomogła kilkukrotna odmowa i stwierdzenie, że zastanowię się z odejściem z 6 numerami do innej sieci.

Komentarz

@ pasqudek; na ile wyceniasz ofertę na 4 numery i 2 nowe telefony ? Bo ja na więcej niż 120 zł

Na Blogu znajdziesz promocję 'wszystko za 50 zł z T.Kamelem' , za dwa numery z telefonami wychodzi 100 zł/ m-c.
                    Ostatnio edytowany przez bst01; 22.05.2020, 08:57.

Komentarz

Na pewno nie 300zł miesięcznie jak już mi oferowali geniusze marketingu. Ale reklama z Panem Kamelem jest dla nowych klientów. Mama ma już jakiś czas te numery. Więc powinna mieć też dobrą ofertę

Warto też zauważyć, że każdemu operatorowi chyba zależy na zatrzymaniu klientów niż traceniu ich (np. 6 kart za jednym podejściem)
                      Ostatnio edytowany przez pasqudek; 22.05.2020, 19:32.

Komentarz

pasqudek niestety niekoniecznie. Aktualnie wygląda to tak, że wolą aby klient poszedł z 6 numerami bo na jego miejsce przyjdzie 10 numerów które tak samo narzekają w innej sieci na ofertę dla stałych klientów. Zobacz sobie ceny "dla nowych" u innych operatorów a zobaczysz że ceny nie odbiegną od tego co tu dostajesz. Nie zdziwiłbym się żeby to była jakaś zmowa niepisana między operatorami.

Komentarz

Zamieszczone przez cytat
                          Warto też zauważyć, że każdemu operatorowi chyba zależy na zatrzymaniu klientów niż traceniu ich
                          Pisaliśmy już tutaj że jest to nasz naiwny punkt widzenia a nie punkt widzenia wielkiej firmy. Dla Play kolejny mln klientów to konieczność inwestycji, pozwoleń i rozbudowy sieci i z ich punktu widzenia wcale nie musi się to opłacać. A rachunek w przypadku przedsiębiorcy jest najważniejszy.

Przykre ale prawdziwie, punkt widzenia operatora wcale nie musi być taki sam jak nasz. Ja chciałbym mieć net bez limitu całkowicie za góra 20 złoty.

Komentarz

OK. Ale jeśli klient nie będzie zadowolony z firmy X to pójdzie do firmy Y. Albo nie zmieni oferty na tą "najlepszą" oferowaną przez operatora.

Poza tym nie każdemu zależy aby mieć np. internet/smarfton 5G
                            Ostatnio edytowany przez pasqudek; 22.05.2020, 19:58.

Komentarz

Oczywiście mnie np. nie zależy dopóki wystarcza mi działające 4G. Korzystałem z sieci kiedy max transfer wynosił 2 Mbs do tego w wyższej taryfie, dlatego to co mam teraz oceniam b. pozytywnie.
                              Natomiast co do firmy; być może firma Y czeka właśnie na nowych klientów bo ma trochę zapasu transferu w sieci i chce się pochwalić dobrym wynikem kwartalnym- migracją klientów do nich,
                              natomiast firma X odetchnie z ulgą bo zmniejszy się im ruch w przeciążonej sieci i będzie mniej narzekań. Do czasu aż klienci nie zaczną powrotu z firmy Y do Play.

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X