Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedużenie umowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Abonament Przedużenie umowy

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygłąda przedłużenie umowy Formuła Rodzina L gdyż w salonie pani poinformowała że nie będzie problemu z przedłużeniem ale że będę musiał płacić nadal za telefony które były wzięte wraz z abonamentem i tutaj było moje zdiwienie gdyż telefony mają swoje aneksy( 25 miesięcy a umowa Formuła L na 24 miesiące ). Dlatego się pytam czy pani w salonie sie pomyliła czy wyglada to tak w rzeczywistości.

kasta18, napisałem na priv
    Damian Dolny, doradca biznesowy PLAY
    Tel: 512 716 218 @: damian.dolny@play4mix.pl

Komentarz

Witam , również mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy , interesowało by mnie przedłużenie umowy 12 m-cy przed końcem obecnej ,zamiast telefonu brał bym jednak Xboxa i zastanawia mnie kwestia jak będzie wyglądało rozliczenie umowy , 24 m-ce zostaną dopisane do obecnej i będę płacił jeszcze przez 12 m-cy stary abonament i potem już kwotę z nowego ? czy od razu zostanie ona zamieniona w nowy kontrakt ze zobowiązaniem na 36 m-cy , dodam że na stronie cena łączna abonamentu wychodzi niby niższa niż mój obecny abonament.

Komentarz

Jeśli kwota nowego abo jest niższa jak obecna to do końca obecnego zobowiązania płacisz aktualną kwotę. Jeśli nowa kwota jest wyższa wchodzi ona od razu.
        Czas umowy to aktualne 12 plus nowe 24 czy 25 miesięcy.
        Ostatnio edytowany przez czesacz; 11.01.2019, 17:59.

Komentarz

Cennik na Xboxa mocno będzie się różnił w salonie od tego w esklepie ? I czy jest on dostępny tylko online czy mogę też w salonie to załatwić ?

Komentarz

Tu najlepiej zadzwoń do salonu, zapytasz czy są i po ile, najszybciej i najpewniej. Ewentualnie z Play.pl weź zamów tylko wybierz z odbiorem w salonie, to wtedy wyślą o ile salony nie mają.
            Ostatnio edytowany przez czesacz; 11.01.2019, 20:35.

Komentarz

OK , tak zrobię dzięki za pomoc i rady

Komentarz

o nas
              Forum Sieci Play
              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
              Dołącz do Nas
              Pracuję...
              X