Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedluzenie umowy - slaba oferta

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mseifer Zobacz posta

U mnie np Orange w Krakowie na obrzeżach ma 1 2 kreski zasięgu. Próbowali mi wcisnąć do światłowodu. Kilkukrotnie. Odmawiałem.
    W Playu zasięg jednak zawsze jest wszędzie. A w domu 4 5 kresek.
    Testuję ORANGE od kilku dni. Fakt , zasięg gorszy niż PLAY ale w taryfie FREE mam lepsze warunki niż w PLAY na abonament. Dla przykładu - wydając 360 PLN mam 1 TB neta do wykorzystania przez rok. Dużym minusem ciągnięcia na 2 karty SIM to bateria w telefonie. Procenty lecą jak szalone

Komentarz

• Serio lepiej mieć gorszy zasięg i płacić mniej ? To już jest januszostwo niezłe;p
      Chyba po to płaci się za usługę aby działała przyzwoicie

Komentarz

• Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
        Serio lepiej mieć gorszy zasięg i płacić mniej ? To już jest januszostwo niezłe;p
        Chyba po to płaci się za usługę aby działała przyzwoicie
        Po pierwsze - czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że testuję. Po drugie - nie zamierzam pozbywać się abonamentu PLAY . Po trzecie - zasięg gorszy ( ale tylko w pewnych lokalizacjach - tu akurat PLAY ratuje się roamingiem TM ). Po czwarte - napisałem o warunkach by to trafiło do większego grona ludzi, że w taryfach na kartę są lepsze warunki niż w ofertach abonamentowych.

Komentarz

• Od 2021 nie będzie rk ale ja się cieszę bo on i tak gorzej działa niż własny a praktycznie wszędzie mam własny <br/><br/>Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka<br/><br/>

Komentarz

• Zamieszczone przez pakierhakierxd Zobacz posta
            Od 2021 nie będzie rk ale ja się cieszę bo on i tak gorzej działa niż własny a praktycznie wszędzie mam własny <br/><br/>Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka<br/><br/>
            A play już działa wszędzie sam ? Bo chyba nie bardzo ? Czy mnie coś ominęło?

Komentarz

• Tam gdzie korzystam -nawet na wsi pojawił się zasięg własny Play ,net na wsi w Orange prawie nie działa a w Play 15 mb

Komentarz

• Sam od roku korzystam tylko z zasięgu Play (gdzie wcześniej był Plus/Tmobile) i w ogóle nie mam problemów z internetem i zasięgiem. Kursuję po prawie całej Polsce w delegacjach i nie odczuwam żadnych spadków, a na działce używam mobilnego z B818 i działa stabilnie tak samo jak światłowód w domu który mam. Więc jak dla mnie mogą nawet już teraz odejść od roamingu krajowego jeżeli to sprawi że oferty będą atrakcyjniejsze (przestaną płacić za użytkowanie nadajników więc będa mogli gotówkę przeznaczyć na oferty lub na postawienie kolejnych nadajników bo zapewne nie są to małe pieniądze)

Komentarz

o nas
                Forum Sieci Play
                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                Dołącz do Nas
                Pracuję...
                X