Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedluzenie umowy - slaba oferta

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Warunki przejdą na czas nieokreślony na tych samych zasadach ale operator może wtedy wypowiedzieć umowę Ci wtedy w każdej chwili. Ryzykowna opcja z racji, że u wszystkich ceny abonamentów podskakują i na pewno zrobią taki ruch.
    Ostatnio w tmobile wujek kolegi dostał wypowiedzenie mając ofertę za 18zł z 60min na czas nieokreślony. Chcąc nie chcąc musiał wybrać droższą opcję u innego operatora.

Komentarz

• Tak jest, zostajesz z tym co masz na czas nieokreślony.
      Sam blisko 3 lata lecę na tych warunkach jak Ty, od początku na bezterminówce wyszarpanej z BOK. Póki co nikt nic ode mnie nie chciał, nie dzwonił ze zmianą warunków ani nie pisał, także sam nie planuje nic zmieniać, a jak kiedyś się odezwą to będę myślał.

Komentarz

• 2 umowy z play u rodziny się kończą za 30zl i nie chcą więcej płacić a to im starcza mam nadzieję że nie wypowiedza umowy [emoji3], mnie już stracili w abo mam abo w Orange a w play prepaid [emoji3]

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Do mnie ostatnio wydzwaniali ponownie przekonując że oferta za 105 pln na 3 numery jest lepsza od tej co mam czyli 75 pln za 3 numery na utrzymaniówce . Oferta różniła się tylko tym ze 12 GB zamast 10 GB i i umowa na 24 miesiące .
          Ogólnie mam takie telefony raz na kwartał jadę na utrzymaniówce grubo ponad 2 lata

Komentarz

• Witam. W marcu kończy mi się umowa i właśnie miałem pierwszy telefon z ofertami za 45 i 55 zł. Szczerze mówiąc nie jest to nawet blisko moich oczekiwań i oferty konkurencji, dlatego zgodziłem się na przekazanie mojego nr jakiejś grupie eksperckiej, która ma niby super-oferty. Ktoś spotkał się z powyższą grupą i mógłby coś napisać na temat tych ofert?

Komentarz

• Zmień sieć lub przejdź na prepaid
              w ostateczności wyślij wypowiedzenie i dostaniesz ofertę za ok . 30

w Plush dostaniesz abo za 25 ! ,Orange Flex prepaid z karta platnicza 30 ,ogólnie wszędzie możesz płacić ok. 30zł za praktycznie to samo
              ja już nie daję się naciągać :P dlatego w prepaid jestem i raz mam za 30zł rbm no limit rozmow sms mms 20 gb a raz Play za 30 15gb/1 mb + smsy + rozmowy ,a raz odnowę ,do tego wykorzystuje abo w Orange za 10zł/play internet na karte w Play ,Aero2,Plusha i T-Mobile za 1zl dziennie no limit rozmowy sms i 300 mb ,ogólnie tylko Orange abo reszta prepaid bo abo są nie opłacalne :P ,zresztą mam 1 jak skończy się umowa w Orange to prawdpodobnie nr idzie do Plusha
              Ostatnio edytowany przez pakierhakierxd; 11.01.2020, 12:15.

Komentarz

• Strasznie dużo masz tych ofert idzie się pogubić Jeżeli ktoś potrzebuje abonamentu ale tylko do internetu (rozmowy i sms są wg cennika) to jeden taki proponuje za 30 zł na czas nieokreślony: 40 GB na początek i 80 GB po 3 mcach. Za tą cenę to może być opłacalne, w Play prepaid 100 GB danych jest za 49 pln.

Komentarz

• Jeżeli ktoś lubi abonamenty to w RBM umowa na 24 mies za 30 pln: rozmowy bez limitu i 15 GB, niewykorzystany pakiet przechodzi na kolejny okres. Od razu i bez czekania wystarczy przenieść numer.

Komentarz

• Myśłałem nadtym ale 2 lata ,jak podpiszę w rbm to na czas nieokreślony
                    a wie ktos czy bedac w rbm na czas nieokreslony da sie za jakis czas wywalczyc cos lepszego
                    troche z netem lipa 10 gb :P ,w karcie mam 15 i lejek 1 mb :/

Komentarz

• W RBM nie wyszarpiesz nic poza tym co mają w standardowej ofercie. U nich nie ma ofert specjalnych.

Komentarz

• A jakoś przejść z abo rbm na abo Play [emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

• Dziś dzwonili z Play w sprawie przedłużenia umowy:
                          AKTUALNIE MAM:
                          - rozmowy do wszystkich bez limitu
                          - stacjonarne bez limitu
                          - sms/mms bez limitu
                          - 10 GB
                          - umowa na czas nieokreślony
                          25 zł/m-c
                          PROPOZYCJA PLAY

1)
                          - stacjonarne bez limitu
                          - sms/mms bez limitu
                          - 15 GB
                          30zł/m-c

2)
                          - stacjonarne bez limitu
                          - sms/mms bez limitu
                          - 20 GB
                          35zł/m-c

3)
                          - stacjonarne bez limitu
                          - sms/mms bez limitu
                          - 12 GB
                          - umowa na czas określony (25m-c)- DUET
                          25zł/m-c

Co myślicie o tym?

Komentarz

• Obecnie jest jeszcze oferta no limit + 25GB bez lejka za 25 zł w ofercie utrzymaniowej na czas nieokreślony.

Komentarz

• czy ktoś to ma? potwierdzi?

Komentarz

• Dziś dostałem SMSa od Play:

Za 12 dni Twoja umowa zostanie rozwiązana. Czy na pewno tego chcesz? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę: 20 zł abonamentu, nielimitowane połączenia i SMS-y, 12 GB internetu. Zadzwoń pod *500.

Złożyłem oczywiście wcześniej wypowiedzenie.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X