Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedluzenie umowy - slaba oferta

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zaniechaj, już to przerabialiśmy i każdy już wie co masz, co zmieniasz etc.. Daj żyć.

Komentarz

• pakierhakierxd kogo to interesuje co ty masz co ty wolisz. Nawaliłeś na tym forum 3455 postów z czego 3400 to jedna wielka kupa. Ogarnij się człowieku. Nie masz nic ciekawego do napisania to wyjdz na spacer. (...) nas interesuje co u ciebie działa dobrze na tych twoich wschodnich terenach a co nie . Co ty wolisz a czego nie wolisz. Temat jest o ofercie Play a nie orange. Czy laci z nami pilot ktos wogóle moderuje na tym forum? Gdzie jest administracja. Temat dotyczy oferty play i co mozna ugrac w tej sieci bedac stałym klientem.
      Ostatnio edytowany przez xaviero; 09.10.2019, 14:12. Powód: Zgodnie z Regulaminem

Komentarz

• Usunięte
        >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

• Wracając do tematu. Miarą oferty P4 może być raport z przeniesień numerów. Według którego P4 przegrywa z kretesem minus 63 tysiące klientów.
          Gdyby nie utrzymaniówki było by pewnie jeszcze gorzej. W dzisiejszych czasach mozna wygrywać tylko jakością a i tu P4 wygląda słabo wiec wynik jest jaki jest . Ściągniecie kolejnych celebrytów nic nie da trzeba myśleć o stałych lojalnych klientach. Jeden zadowolony klient przyciągnie 10 kolejnych a jeden niezadowolony zabierze 100. Stara prawda związana z sprzedażą.

Komentarz

• Źle na to patrzysz. Jak ktoś jest numer jeden to silą rzeczy że w końcu może stracić stołek na rzecz kogoś kto ma taniej.
            Plus dopiero na dniach ma podnieść ceny ofert, a nadajniki ma już zapchane (na podlasiu mam znajomych którym ucina rozmowy bo kombinują z kolejkowaniem) i dodatkowo nie modernizują ich więc za parę miesięcy kicha będzie totalna.
            Dodatkowo nie wiem czy słyszałeś ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Komentarz

• Nie zmieniam sieci mam 3 numery w abo od początku P4 jadę na utrzymaniowkach po 25 PLN . Używam też T-Mobile jako numeru służbowego i jakość jest porównywalna w Łodzi . Co do plusa się nie wypowiem ale to prawda że może tyle zyskał bo nie zrobił korekty cen do góry co nie zmienia jednak faktu że P4 straciło najwięcej w ostatnim kwartale

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Podepne sie dawno mnie nie bylo.

Otoz Zonie skonczyla sie umowa (ktora przeszla na nieokreslony). Jakie wnioski ?

Play nie dzwonil juz z oferta utrzymania, musielismy sami zglaszac chec podjecia negocjacji. I co sie okazuje ?

Ma: 30 zl abo, nolimit do 10 GB internet, nielimitowane smsy/mmsy/polaczenia itp, pakiet TV podst.

Oferta przedluzeniowa ze strony play na tylko sim:

45 zl na w/w opcje, ktore juz posiada z 24 miesiecznym kontraktem.

Takze, wydaje mi sie ze osiagnela juz wszystko co mozna bylo dostac.

Ja mam to samo co ona, za 25 zl, tak wiec rowniez przechodze na nieokreslony. Bo tak jak ktos juz wyzej napisal TANIO juz bylo.

Komentarz

• Zamieszczone przez roberto1972 Zobacz posta
                  Wracając do tematu. Miarą oferty P4 może być raport z przeniesień numerów. Według którego P4 przegrywa z kretesem minus 63 tysiące klientów.
                  Gdyby nie utrzymaniówki było by pewnie jeszcze gorzej. W dzisiejszych czasach mozna wygrywać tylko jakością a i tu P4 wygląda słabo wiec wynik jest jaki jest . Ściągniecie kolejnych celebrytów nic nie da trzeba myśleć o stałych lojalnych klientach. Jeden zadowolony klient przyciągnie 10 kolejnych a jeden niezadowolony zabierze 100. Stara prawda związana z sprzedażą.
                  nieprawda, że w dzisiejszych czasach wygrać można tylko jakością - dużo jest tandety i ludzie ją wybierają, np taki T bez roku ważnego konta, bez lejka w pakietach netowych które kiedy się wykorzysta to zabiera kase z konta według zużycia, do tego T nie rozwiązuje problemów technicznych związanych z działaniem mi-boa i reklamuje się jako sieć najlepszej jakości, sieć T wygrywa pozorami jakości i reklamą, a momentami robi to co Play czyli stawia wysokie nadajniki ale w dużo mniejszej ilości niż Play
                  Ostatnio edytowany przez ciekawy; 24.10.2019, 14:17.

Komentarz

• argument jakość jest używany głównie wtedy kiedy klient pyta dlaczego tak drogo, sprzedawca odpowiada jakość i to słowo jakość jak dla mnie jest dyplomatyczną odpowiedzią na to pytanie bo przecież nie powie pazerność albo ciśnienie z Niemiec, żeby robić większe plany sprzedaży, a nie stwierdzeniem faktu bo każdy kto się zna choć trochę i dostrzega jak jest naprawde dochodzi do takiego wniosku
                    Ostatnio edytowany przez ciekawy; 24.10.2019, 14:26.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
                      Zabijanie się to za dużo powiedziane mój drogi Byłem ostatnio w T-mobile bo chciałem jedną kartę przenieść prepaid by zobaczyć ich zasięg to mi powiedzieli, że od dwóch miesięcy nie działa system MNP dla kart i nikt tego nie naprawia bo widocznie się nie opłaca;p
                      Po zrobieniu MNP obecny operator odcina numer ale u drugiego w systemie się nie pojawia i tak sobie wisi w eterze.
                      No właśnie - to jest jakość tej sieci, a tak naprawde nie chciało im się robić przeniesienia na karte bo nie mają od tego premii, dlatego skłamali, że nie działa, oczywiście system działa ale im się nie chciało

Komentarz

• @ciekawy
                        Nie, nie działa a nie się nie chciało. Znajomy pracuję w T-mobile i mówi to samo, MNP kart leży i nawet jeżeli by chciał to nie może tego zrobić bo potem są zgłoszenia techniczne robione a szkoda nerwów i borykania się z klientem bo nie wiadomo ile takie MNP potrwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
                          @ciekawy
                          Nie, nie działa a nie się nie chciało. Znajomy pracuję w T-mobile i mówi to samo, MNP kart leży i nawet jeżeli by chciał to nie może tego zrobić bo potem są zgłoszenia techniczne robione a szkoda nerwów i borykania się z klientem bo nie wiadomo ile takie MNP potrwa.
                          jeśli to prawda to znaczy, że T celowo pogorszyło warunki w karcie jak brak rocznej ważności konta, żeby ludzie nie przechodzili do karty

Komentarz

• Oferta z wczoraj po złożeniu wypowiedzenia umowa na 24 miesiące za 30 PLN

Usługi w abonamencie

Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych
                            Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych
                            Pakiet Internet 15 GB
                            Nielimitowane minuty do wszystkich sieci stacjonarnych

Komentarz

• Słabo jednak, 24 miesiące to skandal
                              Od znanej i lubianej za 25PLN różni się 5PLNami i 5GB, czy warto wiązać się przez to na 2 lata?

Tak czy inaczej dzięki za info na temat tego co aktualnie oferują.
                              Ostatnio edytowany przez czesacz; 06.11.2019, 10:17.

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzysztof78787878 Zobacz posta
                                Oferta z wczoraj po złożeniu wypowiedzenia umowa na 24 miesiące za 30 PLN

Usługi w abonamencie

Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych
                                Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych
                                Pakiet Internet 15 GB
                                Nielimitowane minuty do wszystkich sieci stacjonarnych
                                Do mnie co miesiąc dzwoni konsultant(ka) z PLAY i po 1 minucie stwierdza, że nie jest w stanie przedstawić mi korzystniejszej umowy utrzymaniowej w stosunku do tej, która posiadam u nich od końca 2015 roku (jest już od paru lat umową na czas nieokreślony z 10 GB danych w roamingu w UE). Generalnie żadna sieć nie jest w stanie jej przebić. Mam w sumie 4 numery za 90 zł i wszystko unlimited (wiem wiem - internet po 30 GB ma mieć rzekomo jakiś lejek ale jeszcze tego nie stwierdziliśmy).
                                Owszem, myślałam, aby przenieść 4 numery do Plush - płaciłabym wtedy 80 zł za całą 4 ale straciłabym VoWiFi z którego korzystam czasem podczas wyjazdów poza EU, no i pakiet danych w roamingu UE byłby mniejszy. A że to tylko 10 zł to machnęłam ręką.

Nie wybieram się na razie poza Play, ale faktycznie mogli by przemyśleć swoje oferty dla stałych klientów, ponieważ to co wkleiłeś nie robi żadnego wrażenia...
                                Ostatnio edytowany przez Aztexa; 14.11.2019, 14:27.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X