Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe forum 2020 - uwagi, pytania

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowe forum 2020 - uwagi, pytania

Hej,
    W starym forum była opcja pt "zaznacz wszystkie fora jako przeczytane". Dzięki niej można było utrzymywać porządek przy korzystaniu z opcji "nowe posty" (od ostatniej wizyty). Gdzie w nowej wersji znajdę powyższe funkcje?
    druga sprawa: pod nazwą użytkownika jest pozycja dołączył - zgłaszam brak roku, bo dzień i miesiąc jest.
    Ostatnio edytowany przez spiro; 29.05.2020, 15:55.

Tutaj masz oznacz kanały jako przeczytane.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

OK dzięki, znalazłem - działa

Inna sprawa: czy opcja Nowe tematy pokaże tylko nowe tematy czy tematy ( w tym nowe) z nowymi postami? Poprzednio to właśnie tak działało...

Komentarz

Tak jak do tej pory generalnie cała nowa aktywność.
        >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Stare forum ładniejsze było tak wogle.

Komentarz

Do nowego trzeba się przyzwyczaić.

Komentarz

Nowe chodzi szybciej ale wg mnie jest mniej przejrzyste.. Wygląd wyraźnie smartfonowy nie sprawdza się na PC.
              Opcje udostępnij przez FB i Twitter moim zdaniem zbędne, być może autor tematu/ posta sobie tego nie życzy. Ja nie uczestniczę ani na jednym ani drugim, nie mam followersów i nie będę tam odpowiadał.
              Nie ma wykazu aktywnych uczestników wg nicka na forum, to była przydatna opcja. Teraz straszą tam bezimienne awatarki.
              Tematy się przewijają jak na taśmie, dziwne wrażenie.

Aa.. Data 21 kwietnia po uczestnikiem jest bez sensu, chyba po to żeby świętować rocznice. To już lepiej było podać rok debiutu, chyba że RODO
              - Czy utrzymano idiotyczne 5 minut na edycję czy może się zmieniło ?
              Ostatnio edytowany przez bst01; 29.05.2020, 21:00.

Komentarz

Są dwie wersje: https://forumplay.pl/ - to chyba ta podstawowa i https://forumplay.pl/forum - przypomina poprzedni układ na przeglądarkę.
                W pierwszej wersji tematy są 'zawężone' ,natomiast prawej strony ok 1/3 ekranu zajmują: Ostatnie wątki i Menu. Moim zdaniem niepraktyczne niewygodne i zajmuje niepotrzebnie miejsce.
                Ta druga wersja jest bardziej czytelna ale u góry zmarnowane jest sporo miejsca na wielkie kafle z napisem Forum, Play i reszta. Sporo zmarnowanego niepotrzebnie miejsca, po co te wielkie kafle ?
                W pierwszej jest zestawienie obecnych uczestników w formie miniaturek u dołu strony, natomiast w drugiej w ogóle takiego nie ma i uczestników nie widać. Po co i dlaczego ?
                Uważam że Forum w nowoczesnej wersji powinno mieć możliwości personalizacji dla Użytkownika, wtedy każdy sam bym sobie ustawił wygląd bez pisania zbędnych uwag, w dodatku każdy był by zadowolony. Rozwiązanie takie ma np w prostej wersji Onet poczta.
                Pierwsze co ja bym zrobił to wyrzuciłbym te wielkie kafle i odnośniki do Fejsbuków i Twiterów.

PS. A gdzie się podziali stali Użytkownicy bo chyba z wrażenia ich wcięło ?
                Ostatnio edytowany przez bst01; 30.05.2020, 09:10.

Komentarz

Witajcie.
                  Super, że pojawiają się opinie zarówno negatywne jak i pozytywne.
                  Niektóre z funkcji odeszły w zapomnienie, niektóre pojawią się niebawem inne też są w trakcie prac beta.

Wszystkie opinie tutaj zebrane postaramy się przeanalizować.

Jeżeli zauważycie coś jeszcze, piszcie chętnie.

Tymczasem miłego użytkownika Forum.

PS. Intensywnie trwają też prace około Forumowe, na Bazach Danych nowe Forum ma zupełnie inną architekturę jak stare, dlatego też przez pewien czas pojawia się sub-domena /forum.

Komentarz

W Ustawieniach nie wszystko jest przetłumaczone na polski. Praktycznie cała zakładka Powiadomienia jest po angielsku. W Privacy i Konto dosyć sporo angielskiego.

Komentarz

Zgadza się, całość Systemu tłumaczymy sami, dlatego może dochodzić do takich sytuacji, niebawem się to zmieni.

Komentarz

spiro , bst01 już prawidłowo wyświetla się pozycja Dołączył (miesiąc / rok)

Nie ma wykazu aktywnych uczestników wg nicka na forum, to była przydatna opcja
                        Oczywiście że jest, znalazła się tylko w innym miejscu. Pod głównym menu jest opcja Kto jest online z opcją sortowania.

Gie, wyłączyliśmy pozostałe języki obce, nie powinno być już multi nałożeń.

Komentarz

Zamieszczone przez Admin
                          już prawidłowo wyświetla się pozycja Dołączył (miesiąc / rok)
                          - tak ale dopiero po zalogowaniu, bez logowania dalej jest dzień/miesiąc.
                          Lista aktywnych użytkowników też jest dostępna po zalogowaniu, menu u góry strony. Zamarudzę: poprzedni sposób prezentacji był wygodniejszy w użytkowaniu i bardziej pożyteczny. Właśnie tam kliknąłem, otworzyła się nowa strona a ten wątek razem z odpowiedzią gdzieś uciekł.

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
                            - tak ale dopiero po zalogowaniu, bez logowania dalej jest dzień/miesiąc.
                            Lista aktywnych użytkowników też jest dostępna po zalogowaniu(...)
                            Takie funkcje otrzymasz po zalogowaniu się.
                            Niestety, niektóre z funkcji zostały przez Twórców wyłączone.

Komentarz

Wiadomości z przed lat pojawiły się w mojej skrzynce wysłane Usunąłem mam nadzieje na zawsze

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X