Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Informacja dla innych użytkowników na temat kontaktu z panem Gruszką

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pozostałe Informacja dla innych użytkowników na temat kontaktu z panem Gruszką

Rzecznik prasowy podaje swój adres e-mail i w związku z tym musi odpisać na każdego poprawnego i sensownego e-maila jeżeli taki e-mail do niego dotarł. Pan Gruszka nie robi tego bo mu się nie chce, takich ludzi lubi łopata po zwolnieniu dyscyplinarnym.

Kod:
    Identyfikator wiadomości	<CAJ=-ny7cZ2VtiQ9g8ri+bNFBEkQpoDdHKJBTjN_KMkQ4Z_kO9g@mail.gmail.com>
    Utworzono:	6 czerwca 2017 19:36 (Dostarczono po 0 sekundach)
    Od:	Artur wymazano <wymazano@gmail.com>
    Do:	marcin.gruszka@play.pl
    Temat:	Nowy nadajnik w Tarnowskich Górach na osiedlu Przyjaźń

Czuję się wywołany bezpośrednio do tablicy. Owszem na blogu jest kontakt... DLA PRASY. Czujesz różnicę? jestem przekonany, że tak. Bardzo chętnie pomagam klientom, ale nie jest to mój obowiązek i robię to z wielka przyjemnością, ale w ramach możliwości. Łopaty lepiej mi nie dawać bo to się źle skończy dla mnie i dla łopaty i dla roboty. fajnie przeczytać miłe słowo tuż po pełnych miłości Świętach. to którego maila Panie zdenerwowany mam poszukać?

Komentarz

Dziennikarzom wysyła się informacje prasowe a użytkownikom odpowiada się na e-maile ale te muszą być poprawne i sensowne. Mój e-mail wymagał odpowiedzi, której nie otrzymałem.

Komentarz

Zwracam uwagę, że firma Play nie ma już żadnego rzecznika prasowego o ile mi wiadomo i pewnie już mieć nie będzie. Więc problem sam się rozwiązał - brak rzecznika prasowego, brak problemów.

W sumie ciekawa strategia, bo jednak każda korporacja jednak jakiegoś rzecznika prasowego zatrudnia.
        Ostatnio edytowany przez giaur; 09.07.2019, 13:43.

Komentarz

o nas
        Forum Sieci Play
        Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
        Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
        Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
        Dołącz do Nas
        Pracuję...
        X