Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mój telefon/smartfon.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mój telefon/smartfon.

Hydepark, czyli trochę luźniej.

Jaki obecnie posiadasz telefon lub smartfon?
    Do czego go używasz?
    Jaki jest Twój wymarzony model?

Zapraszam do luźnej wymiany zdań i prezentacji swojego sprzętu.

Nokia e71 - głównie do dzwonienia i pisania (klawiatura qwerty się spisuje)
    Wymarzony model - od niedawna zakochałem się Galaxy III.

Komentarz

iPhone 4s.
      Używam do wszystkiego, muzyka, filmy, www, portale społecznościowe, gry.
      Wymarzonym modelem pewnie będzie następca i pewnie szybko go zdobędę

Komentarz

Od jakiegoś czasu uzywam Samsung Galaxy ACE. Natomiast moj wymarzony smartfon to taki, w którym bateria trzyma tydzien

Komentarz

Samsung Solid B2710 - dzwoni i smsuje, bateria starcza na tydzień i dłużej
          Samsung I5700 - sentyment, mój pierwszy smartfon, teraz służy już tylko do Angry Birds

Wymarzony następny telefon - G-Shock Phone !

Komentarz

Motorola XT910 RAZR- rozmowy, internet, granie na wykładach

Wymarzony telefon: brak Na razie RAZR mi wystarcza

Komentarz

ja mam HTC Wildfire S białego i nigdy by go nie oddał za nic innego :P

Komentarz

to teraz ja ;P
                Blackberry 9300 Curve, do wszystkiego
                zmieniłabym na Bolda 9790, ale to w przyszłości

Komentarz

obecnie SE k800i - rozmowy i sms-y, net to tylko awaryjnie ze względu na fona
                  wymarzony : HTC One S

Komentarz

Mój pierwszy... Nokia 3310 i nieśmiertelny wąż... eh...

A dziś? Hmm Wymarzony to taki:
                    - NAJWAŻNIEJSZE, ładowarka indukcyjna, kładę go i się ładuje samo, bateria która to wytrzyma a nie zeświruje po 1 roku..
                    - bateria 3 dni
                    - min. HSxPA 3,6Mb/s
                    - Pasma GSM/DCS/u9/21oo
                    - na nieupierdliwym systemie operacyjnym
                    - apl. filtrujące ruch, sprawdzarce pocztę
                    - ekran tak 4-5"
                    - najlepiej dotykowy z wysuwaną klawiaturą, niekoniecznie qwerty
                    Najlepiej abym mogła przez jakąś stronę/program w PC, skonfigurować to wszystko raz, a nie przebijać się przez menu aparatu.

Pewnym kandydatem jest Samsung Galaxy Note - tylko, jak by można było go złamać w pół, aby chronić wyświetlacz i więcej fizycznych guzików.
                    Obecnie netbook + komórka jest półśrodkiem.
                    Ostatnio edytowany przez Złośliwa i Kłótliwa Zocha; 19.06.2012, 17:31.

Komentarz

Samsung I5700 to tez byl moj pierwszy smartfon ale u mnie wsciekle ptaki nie dzialaly

Aktualnie mam nokie 101 Sprzedalem neo v
                      Wymarzony telefon: jak na ten moment HTC Evo 3D moze uda sie go kupic w play za jakies 2 tyg jak jeszcze bedzie w sprzedazy

Komentarz

Obecnie jestem posiadaczem HTC Evo 3D całkiem fajny telefon, ale denerwuje długie oczekiwanie na ICS Moim telefonem marzeń na dzień dzisiejszy jest HTC One X

Komentarz

Zamieszczone przez żółwik Zobacz posta
                          Obecnie jestem posiadaczem HTC Evo 3D całkiem fajny telefon, ale denerwuje długie oczekiwanie na ICS
                          Pozazdroscic tylko czy to prawda ze lubi sie zacinac? ludzie takie okropne maja o nim zdanie...

Komentarz

A pamiętacie Panowie jeszcze Nokię 5110? 10 temu to był mój pierwszy telefon, który dostałem od rodziców, akurat wtedy miałem go w Idei. To były czasy, 2 zł za minutę.

A dzisiaj? Nadal mam Samsunga i5700 Spicę. Ja zazwyczaj każdy telefon mam dwa lata, więc prawdopodobnie w sierpniu będzie nowy, chyba Nokia Lumia 800.

Miałem okazję się nią wiele razy bawić na różnych eventach Microsoftu, i ten nowy Windows w porównaniu do Androida jest super płynny.

Komentarz

Zamieszczone przez timot Zobacz posta
                              Pozazdroscic tylko czy to prawda ze lubi sie zacinac? ludzie takie okropne maja o nim zdanie...
                              Nie wiem jak inni, ale ja mam telefon od nowości z Play z fabrycznym, nie brandowanym softem. Jedyne co zauważyłem to raz na jakiś czas (raz na 2-3 miesiące) sam się uruchomi ponownie. Tak to zero problemów

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X