Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tablet jako smartfon?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pozostałe tablet jako smartfon?

niektóre tablety mają opcje dzwonienia i odbierania jak telefon czy smartfon, normalnie dzwonią i odbierają numer telefonu, przez aplikacje typu skype też,

tablet ma większy ekran i wydaje się bardziej komfortowy,

co o tym myślicie o używaniu tableta jako telefonu?

może sami używacie już tableta jako telefonu?
    Ostatnio edytowany przez ciekawy; 24.10.2019, 13:51.

Ja myślę, że to mega nieporęczne i już lepiej wybrać phablet jeśli Ci zależy na dużym ekranie.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Zamieszczone przez ciekawy Zobacz posta
      niektóre tablety mają opcje dzwonienia i odbierania jak telefon czy smartfon, normalnie dzwonią i odbierają numer telefonu, przez aplikacje typu skype też,

tablet ma większy ekran i wydaje się bardziej komfortowy,

co o tym myślicie o używaniu tableta jako telefonu?

może sami używacie już tableta jako telefonu?
      To jest bardzo ciekawe rozwiązanie, ale do wykorzystania jako telefon, choć daje taką możliwość, to nie poręczna zabawka, do opcji tzw. awaryjnej, w przypadku wyładowania baterii telefonu, mam tablet T3 10 LTE, i świetnie sie sprawuje nawet w połączeniach wideo-rozmowy przez messengera, można i po skype...ale ogólnie lepiej wykorzystać do oglądania tv, filmów.

- - - Updated - - -

Co to jest phatablet.. wytłumaczenie...

Przede wszystkim powinno być to urządzenie mogące wykonywać połączenia głosowe, tak jak smartfon.
      Jednocześnie jednak powinno mieć na tyle duży ekran dotykowy, aby można było na nim wygodnie korzystać z Internetu, grać, czy oglądać filmy. Przyjęło się, że fabletami nazywane są więc wszystkie smartfony, których przekątna ekranu przekracza 5 cali, ale jest nie większa niż 7 cali.
      Mimo to mianem phabletu można określić również większe tablety, jeśli tylko można przez nie dzwonić, korzystając z usług sieci komórkowych. Przeważnie jednak przekątna ekranu phabletów oscyluje w okolicach 6 cali.

Komentarz

teraz to już sam nie wiem, smartfony napewno są tańsze, tablety droższe i nie zawsze mają obsługę LTE, za to większy ekran, może zwyczajnie najlepszy będzie smartfon z większym ekranem ale może nie tak dużym jak tablet

Komentarz

Ja miałem tablet 10 wpierw i telefon 5.2 ale noszenie tabletu 10 jest nie wygodne i obsługa potem jak zmieniłem telefon na 6.1 i tablet na 8 to stwierdziłem że go nie potrzebuje i sprzedałem tym bardziej że zaczął lagowac [emoji23]

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Tablet jest dobry dla przedstawicieli handlowych itp
            Jak ktoś ma duży telefon robi sie zbędny mi wystarcza telefon 6.1 +komputer 15.6/20 z możliwością podpięcia po 50 cali [emoji23]

Już nie zrezygnuje z 6.1

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

NO ogólnie spoko, ale to raczej dodatek, jakoś tak dziwnie z niego rozmawiać, nie przez głośno mówiący.

Komentarz

Zamieszczone przez ciekawy Zobacz posta
                teraz to już sam nie wiem, smartfony napewno są tańsze, tablety droższe i nie zawsze mają obsługę LTE, za to większy ekran, może zwyczajnie najlepszy będzie smartfon z większym ekranem ale może nie tak dużym jak tablet
                Tablett3 10 jest LTE i w markecie za 399zl, wiec jest tani, a milej sie oglada filmy w HD niz na telefonie nawet 6,1

Komentarz

moim zdaniem tablet jest za duży i niezbyt poręczny, ja wolałbym smartfon

Komentarz

Ale tablet wydaję się być raczej nieporęczny jeżeli chodzi o mobilne korzystanie

Komentarz

o nas
                    Forum Sieci Play
                    Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                    Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                    Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                    Dołącz do Nas
                    Pracuję...
                    X