Wątek: Oferta play robi się tragiczna

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 116

Dzięki!
    3
    Podziękowano 0 razy
    Zrobiłem zgłoszenie, dzwonili w tej sprawie już parę godzin później - niestety nic nie da się zrobić. Tak jak wynika z regulaminu - albo nowy numer albo migracja z innej sieci...

Moderator Techniczny Hardcore Player Awatar xaviero
    Dzięki!
    16
    Podziękowano 689 razy
    Pod Tym linkiem możesz skorzystać z oferty przy przedłużeniu umowy: http://www.play.pl/oferta/kampanie/s...promo-ret.html
    Niestety migracja nie jest możliwa w tej promocji.
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 13-12-2013 o 21:15
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Krzysztof Sysik
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez mariusz5891 Zobacz posta
    Zrobiłem zgłoszenie, dzwonili w tej sprawie już parę godzin później - niestety nic nie da się zrobić. Tak jak wynika z regulaminu - albo nowy numer albo migracja z innej sieci...

W takim razie pozostaje Ci albo na jeden dzień przenieść numer do innej sieci ( Koszt w jednej z nich to 5 zł ) lub porozmawiać z mamą czy nie chce nowego numeru a w starym nagrać na poczcie informację o nowym numerze …. Trochę pokręcone ale możliwe do wykonania w ciągu kilku dni. Ja tak zrobiłem z jednym z moich numerów ale niedługo wracam do Play tylko czekam na inną ofertę … Pozdrawiam

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Niestety ale dostępność aparatów w Play dalej jest żenująca ,może by się ktoś z Play wziął do roboty .Od dwóch miesięcy dzwonicie z ofertą na przedłużenie umowy .Ale telefonów jak nie było tak niema (szkoda komentować).Nie dość że nowe taryfy są niezbyt korzystne to jeszcze niema co wybrać .............

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Dzięki!
    6
    Podziękowano 27 razy
    Dużo klientów to i słabsza dostępność, poczekacie to parę dni i będziecie mieli, pewnie ciągle nie będzie tak z dostępnością.

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Dużo klientów, ale się uśmiałem ................Co to za powód ?W tej chwili Play ma dobrą ofertę tylko bez aparatu na 15 -m-cy , a jeśli chodzi o ilość klientów to tendencja jest malejąca ( po pierwsze niż demograficzny ,po drugie coraz większe bezrobocie ,po trzecie oferta coraz gorsza i mniej konkurencyjna ).Czekać to można miesiąc ,ja już obserwuję ofertę od października i praktycznie za dużych zmian na lepsze nie widzę (bynajmniej w kwestii dostępności aparatów które mnie interesują ).Będę narzekał i wybrzydzał bo przy poprzednich umowach miałem wybór - a teraz jest kiepski !!!

Player
    Dzięki!
    10
    Podziękowano 6 razy
    arab23, nawet oferta bez urządzenia nie jest jakaś porywająca. Wszędzie bez limitu, co nie każdy potrzebuje. Brak opcji wymienności minut/SMSów/MMSów.
    Play się zrobił zwyczajnie drogi...

Dzięki!
    1
    Podziękowano: 1 raz
    Cóż nie da się ukryć,że Play przestał być konkurencyjny. Podniecanie się 29,99 zł za NL rozmowy i smsy - fajne pod warunkiem,że transmisja danych wyłączona. Argument powyżej,że 250mb wystarczy do mnie nie przemawia, a jak zużyję 275mb to zapłacę już 20 zł, a 501mb to 30, a nie 10. Bez telefonu i z netem 2GB to t-mobile kładzie na łopatki tą ofertę.

Oferta dla przedłużających - na czacie zapytałem się*konsultantki czy ma coś lepszego, więc poddała się bez walki pisząc,że nie. Co do negocjowania - póki co wydawało mi się,że dobry ze mnie negocjator, ale jednak Play było lepsze,bo nie dali kompletnie nic przy przedłużeniu wcześniejszej umowy (prawie dwa lata temu - to już t-mobile więcej robiło,żeby mnie zatrzymać). Popołudniu dryndnę do BOKu z pytaniem, co oferują, a jak będzie lipa to Orange już czeka,żeby zadzwonić w piątek. Orange oferuje -30% na abo + telefony w zdecydowanie lepszych cenach albo nawet zestawy (pal licho,że tablet jest biedny ale jest) i to bez negocjacji.

ED: Zrobiłem sobie ciekawe podsumowanie - ile od początku roku zużywałem minut,smsów i internetu w każdym okresie rozliczeniowym. Wyszło,że potrzebowałbym 200 minut, które przechodzą na kolejny miesiąc, 200 smsów i 500 mega pakietu (uśredniając, a i tak teraz każdy jest z lejkiem)

I okazuje się,że w Play najtańszy abonament bez telefonu to 49,99 przy założeniu,że nie przekroczę 500 mega, bo jak już zużyję 501 (a zdarzało się ponad 500) to wyjdzie 59,99. Owszem, były miesiące gdzie neta zużyłem <250mb i zapłaciłbym 39,99, ale taka karuzela to nie dla mnie.

Notatka Moderatora jahu:
    Na forum zgodnie z regulaminem nie rozmawiamy o ofercie konkurencji !!!
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 23-12-2013 o 09:37

Player
    Dzięki!
    3
    Podziękowano 0 razy
    Przeniosłam na razie 1 kartę do (...)
    Ja akurat dużo dzwonię, więc to nie dla mnie, mnie odpowiada no limit, ale dla dzieciaka wystarczy spokojnie, więcej przez miesiąc nie wydzwoni, no i ma net w telefonie i 2000 sms na miesiąc. Przedtem miał rok ważności konta i wiecznie mu kasę zjadało po wykorzystaniu pakietów internetu, a teraz zobaczymy czy będzie coś lepiej. Play się zrobił drogi a bezpieczny internet to chyba dla emeryta co i tak nie wie jak korzystać. Chociaż moi rodzice mają duże pakiety i korzystają z nich aktywnie
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 23-12-2013 o 09:50 Powód: Usunięcie oferty innego operatora

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Dzięki!
    6
    Podziękowano 27 razy
    Lipa z tym bezpiecznym netem 30zl za 1gb jak dla mnie to skandal, wcześniej do max 20zl było lepiej, ja pewnie też za jakiś czas jak nie dadzą tańszej oferty przez dział utrzymania migruje na prepaid, prawdopodobnie minimax :-D

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów