Wątek: Rok ważności konta i za darmo do Play?

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Question Rok ważności konta i za darmo do Play?

Ktoś mi powiedział, że jest w Play (karta) i ma darmowe rozmowy w sieci i konto ważne rok. Wydaje mi się, że to niemożliwe. Konto roczne jest w Play Fresh, a do Play za darmo jest w Play na kartę. Czy mam rację i temu komuś się pomyliło, czy ja jestem w błędzie?

Niedostępny 21.07 - 31.07 Hardcore Player Awatar jahu
    Dzięki!
    74
    Podziękowano 520 razy
    Masz taryfę darmowe rozmowy i sms-y w Play w taryfie Play Fresh http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/ roczna ważność konta a w zależności od doładowania masz określony czas darmowych rozmów i sms-ów w Play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player Awatar Petro
    Dzięki!
    1
    Podziękowano 0 razy
    Ciężko jest wejść na stronę Play i zobaczyć ofertę, a nie robić z siebie wielce zaskoczonego :d

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Ciężko jest rzeczowo odpowiedzieć bez zgryźliwości?
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 23-08-2012 o 07:24

Pomocnik Moderatorów Hardcore Player Awatar alien202
    Dzięki!
    74
    Podziękowano 259 razy
    Są osoby, które nic nie wiedzą i jak kupią jakiś starter w Play to myślą i chwalą się, że mają za darmo w sieci a to tak niema. Jest nowa oferta Play na kartę w której jest w sieci Play rzeczywiście za darmo (ważność konta - 25zł-30dni, 50zł-100dni itd). Ale w taryfie Play Fresh to trzeba trochę pomyśleć i poczytać co zrobić, żeby mieć za darmo w sieci (każde doładowanie konta ważność 365dni)
    Ostatnio edytowane przez alien202 ; 23-08-2012 o 13:54

Player
    Dzięki!
    1
    Podziękowano 3 razy
    Przy doładowaniu do 30 zł, w obu taryfach Play na Kartę i Play Fresh z profilem Darmowe rozmowy i SMS-y w Play jest dokładnie tak samo "za darmo" i dokładnie taka sama kombinacja, polegająca na zakupie odpowiedniego startera właściwego dla taryfy i na odpowiednich doładowaniach konta. Taka sama "filozofia".
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 23-08-2012 o 14:30 Powód: usuniecie zmodyfikowanego cytatu... cytuj bez modyfikacji czcionki...

Pomocnik Moderatorów Hardcore Player Awatar alien202
    Dzięki!
    74
    Podziękowano 259 razy
    Gdzie tu masz tak samo ważność konta w Play Fresh masz 365dni, każde doładowanie, a w Play na kartę zależne od doładowania 25zł-30dni, 50zł-100dni itd) Play Fresh (darmowe rozmowy i sms w Play) Doładowanie 50zł - 50 dni darmowych!!! a w Play na kartę doładowanie 50zł - 100dni darmowych rozmów w PLAY.
    A do 30 zł podobnie bo w Play na kartę za 25 zł juz masz 30 dni a fresh 30 zł
    Ostatnio edytowane przez alien202 ; 23-08-2012 o 15:32

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Ktoś mi powiedział, że jest w Play (karta) i ma
    darmowe rozmowy w sieci i konto ważne rok.
    Może ma Play Fresh i pakiet nielimitowanych rozmów w Play za 10 zł?
    Ostatnio edytowane przez NokiaUser ; 26-08-2012 o 22:06

Player
    Dzięki!
    1
    Podziękowano 3 razy
    alien202, nie wiem z czyimi argumentami polemizujesz, bo na pewno nie z moimi. Jak widać nie zrozumiałeś tego co napisałem odnosząc się do twojego wcześniejszego postu.
    A odniosłem się konkretnie do tego fragmentu

Cytat Zamieszczone przez alien202 Zobacz posta
    oferta Play na kartę w której jest w sieci Play rzeczywiście za darmo (ważność konta - 25zł-30dni, 50zł-100dni itd). Ale w taryfie Play Fresh to trzeba trochę pomyśleć i poczytać co zrobić, żeby mieć za darmo w sieci
    Rzeczywiście za darmo, to do 30 zł na praktycznie identycznych zasadach jest w obu taryfach, w żadnej z nich nie trzeba więcej (lub) mniej myśleć, by uzyskać "domowość". A jeżeli już, to jest raczej odwrotnie. We Fresh'u nie trzeba martwić się o ważność konta, więc dodatkowy problem odpada. Co prawda dla chcących mieć zawsze darmowe usługi w sieci to nie aż tak wielki problem, ale jednak zawsze dodatkowy minus.

Tak więc twoje pogrubianie i wykrzykniki są tu zupełnie zbędne, bo ja odniosłem się do zupełnie innej kwestii, którą także poruszyłeś. O ważności konta w ogóle nie pisałem. Zbędne z twojej strony było także pisanie o doładowaniach za 50 zł, gdy ja wyraźnie podkreśliłem, że dotyczy to doładowań do 30 zł (rozumiesz co to znaczy ładować dotychczas do jakiejś kwoty?). Jeżeli ktoś dotychczas i tak za tyle doładowywał swoje konto, to nie odczuje dosłownie żadnej różnicy po zmianie taryfy w tą czy w drugą stronę. Tak więc nie pisz odpowiadając mi, "o wszystkim i o niczym", a skup się raczej na tym, na co Ci zwróciłem uwagę. O reszcie wiem doskonale, przynajmniej tak dobrze jak i Ty.
    Ostatnio edytowane przez DanielR ; 27-08-2012 o 12:18

Uprawnienia umieszczania postów