Wątek: +48 3702315

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Dzięki!
    5
    Podziękowano 0 razy
    Cytat Zamieszczone przez piti100 Zobacz posta
    Chciałem spytać na jakiej podstawie Play udostępnił moje dane osobowe zewnętrznemu podmiotowi POMIMO braku zgody na takie akcje przy podpisywaniu umowy????
    Dzwonią do mnie z tego numeru z ofertą ubezpieczenia telefonu po kilka razy dziennie, nie rozumiejąc co znaczy 'nie'.

Mam przez to rozmieć, że Play świadomie i celowo łamie zapisy umowy oraz prawa?
    Art. 172. Zakaz używania automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu

pzdr
    Mam dokładnie ten sam problem,play po rozmowie z konsultantem pod nr *500 w piątek,tj. 2 sierpnia 2013r.zablokował im dostęp do moich danych i efektem tego są nasilające się telefony z numeru +483702315,wczoraj dzwonili 6 razy,dzisiaj już chyba 3,więc taka blokada i zgłoszenie nic nie daje,a wręcz przeciwnie potęguje nachalność firmy

Player Awatar The_Gustator
    Dzięki!
    7
    Podziękowano 34 razy
    ivasz17, odbierz, zbluzgaj raz, a porządnie, odechce im się dzwonić

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Cytat Zamieszczone przez The_Gustator Zobacz posta
    ivasz17, odbierz, zbluzgaj raz, a porządnie, odechce im się dzwonić

a ja bym proponował wręcz odwrotnie... Odebrać tel., wysłuchać Pani lub Pana. Podziękować za pamięć, że są tak uprzejmi, że myślą o nas i dzwonią z propozycją. Powiedzieć, że już kiedyś ktoś dzwonił do nas z taką propozycją i dał czas do zastanowienia, jednak uznaliśmy, że nie skorzystamy z ich oferty więc i obecnie nie skorzystamy. Podkreślić jeszcze raz, że cieszymy się że o nas pamiętają

Słuchajcie ostatni telefon od nich miałem teraz w sierpniu, a wcześniej ok marca. Rzadko dzwonią. A jak się zbluzga to specjalnie będą dzwonić, a później można jeszcze trafić na YT

Player
    Dzięki!
    14
    Podziękowano 5 razy
    A ja podszedłbym to tematu inaczej. Co to właściwie jest za numer, z którego oni dzwonią? Przecież nijak się on ma do formatu normalnych numerów. Czy nie jest to przypadkiem obejście blokady połączeń z numerów zastrzeżonych? Taki numer nie jest chyba zgodny z polską tablicą numerów? Do mnie za to dzwonią z numeru 468148589 (codziennie przynajmniej po dwa razy) i też mnie denerwują bo raz odebrałem to włączyła się jakaś "automatyczna gaduła" i kazała czekać. Taaa...z pewnością będę czekał na namawianie mnie na ubezpieczenie lub jakieś inne dziadostwo...oni chyba chcą naprawdę zniechęcić do siebie ludzi.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Dzięki!
    87
    Podziękowano 742 razy
    @KarolSk napisz zgłoszenie w tej sprawie. Usuną Twój numer z ich listy telefonicznej.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

6. Następujący użytkownik podziękował jahu za użyteczny post:

KarolSk (28-08-2013)

Dzięki!
    0
    Podziękowano: 1 raz
    Kiedyś dzwonili z zastrzeżonego tłumacząc, że to telefon satelitarny czy coś, i że dlatego tak robią.
    Potem zablokowałem numery zastrzeżone - dzwonili z tego numeru. Nagle było można jakoś ujawnić numer ;-) Zostawię to bez komentarza.

Player
    Dzięki!
    1
    Podziękowano 10 razy
    Dzwoni, nawija niczym z karabinu maszynowego a potem czeka na 'TAK'.
    Miałem to samo, polazłem do play, powiedziałem gościowi aby mi wyświetlił kartę udostępniania danych na monitorze i okazało się, że przy zgodach nie miałem ani tak ani nie. Zmienił wszystko na NIE i problem się skończył.

A babka która wydzwaniała dobra była, tłumacze jej, że play się kontaktuje z 790 500 500 a oni mi na to, że z play dzwoni tylko przez internet dlatego inny nr. się wyświetla - nie wiem z kim p4 podpisuje umowy ale czysto to oni nie grają.

Dzięki!
    5
    Podziękowano 4 razy
    Metlife amplico

Player
    Dzięki!
    18
    Podziękowano 39 razy
    caly myk polega na tym, ze jakkolwiek nie ubierac tego w slowa, to Play nie przekazuje danych Klientow, akcja sprzedazowa jest realizowana przez Play i dopiero po wyrazeniu zgody podczas rozmowy sprzedazowej dane te sa przekazywane co do samego numeru-jest on tworem poniekad wirtualnym, nie da sie zadzwonic na ten nr ani nic, jest to akurat zabezpieczenie przed telefonowaniem do nich, nr infolinii amplico jest zupelnie inny, ale nie pamietam
    mozna ew utworzyc zgloszenie przez BOK albo P24 jak juz ktos wczesniej zauwazyl
    co do sposbu z bluzganiem-zastanowcie sie choc odrobine, rozmawiacie z czlowiekiem a nie firma, ktos siedzi i wykonuje swoja prace-nie kradnie, nie zabija, tylko uczciwie pracuje, a numery podrzuca mu automat... nie chcecie rozmawiac? nie rozmawiajcie, ale szanujcie
    pzdr

Player
    Dzięki!
    0
    Podziękowano 9 razy
    Numer nie znaczy nic. Nie ma żadnej polskiej tablicy numerów, co najwyżej umowna. Technicznie możliwe jest identyfikowanie się jako dowolny numer. Istniejący lub nieistniejący, należący do kogoś lub nie. Pełna dowolność. Także nie analizujcie formatu numeru bo to za bardzo sensu nie ma.

P.S. na konsultantów nie ma żadnego sposobu oprócz blokady numeru. Szkoleni są na wypadek i bluzgania i uprzejmej rozmowy i czegokolwiek co tam wymyślicie. I tak zostanie wykonane do was tyle telefonów ile to było założone. Zresztą jak to przedmówca zauważył to automat wybiera do kogo dzwonić a nie konsultant i to co powiedzieliście poprzedniemu żadnego wpływu nie ma na to jak roznawia z wami kolejny.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 15-02-2014 o 01:44

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów