Wątek: wap.24.playmobile.pl - nie działa

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Angry wap.24.playmobile.pl - nie działa

Dlaczego odchodzicie od pomysłu mobilnej wersji usługi play24 czyli strony wap.24.playmobile.pl? Na niektóre smartfony taka lekka i szybka wersja dostępu do konta była świetna, dodatkowo nie trzeba było się logować. Nie ma żadnej alternatywy, bo aplikacje Play24 są tylko na androida a normalna strona 24.play.pl ładuje się długo, sprawdzanie konta zajmuje z logowaniem dużo czasu :/

Player Awatar hsurim
    Dzięki!
    8
    Podziękowano 16 razy
    Właśnie od rana kombinuję, co się stało (??)
    Byłem nawet w salloonie, aby ewentualnie wymienić SIM, ale coś im się zablokowało w systemie.
    Teraz wszystko jasne ... :/

Profil WAP przestał działać.
    Ostatnio edytowane przez hsurim ; 26-07-2012 o 13:30

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Moim zdaniem o takich akcjach powinno się informować wcześniej. Profesjonalnym i z szacunkiem do klienta było by ogłoszenie o zamknięciu danej usługi. Byłby czas na przyzwyczajenie się do innej, alternatywnej opcji.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Dzięki!
    79
    Podziękowano 571 razy
    Myślę, że są to przejściowe problemy i niebawem będzie działać jak należy. Ze strony m.play.pl jest przekierowanie na stronę którą podałeś także podejrzewam problemy techniczne.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Z tego co napisali mi na FB chyba nie do końca to chwilowe problemy, cytuje: "Play4U: Jeśli chodzi o dostęp do Play24 przez WAP to powoli odstępujemy od tego. "
    No i nie musi być protokół WAP, może być coś lekkiego na kształt m.play.pl, ale niech będę miał szybki dostęp do danych takich jak te: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wap.24.playmobile.pl.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	54.5 KB
ID:	56 http://screenshooter.net/9917078/asvgrfe

Może niedługo zmienią przekierowanie na stronie m.play.pl do mobilnej wersji play24...
    Ostatnio edytowane przez gerafik ; 26-07-2012 o 21:53

Player Awatar hsurim
    Dzięki!
    8
    Podziękowano 16 razy
    Kombinując dzisiaj z profilami, zajrzałem także na stronę auto konfiguracji telefonu (Samsung B2100) i obecnie już nie ma możliwości ściągnięcia jej dla WAP, jak tylko INTERNET - wcześniej nie była dla Internetu a był WAP.
    Tak więc wygląda, że proces zmian jest już w toku.

p.s.: w salloonie - który odwiedziłem - jeszcze o tej zmianie dzisiaj nie wiedzieli

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    no może zmiany w toku, ale na m.play.pl link do play24 nadal nieaktualny - prowadzi do nieistniejącej strony...

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Cytat Zamieszczone przez hsurim Zobacz posta
    Kombinując dzisiaj z profilami, zajrzałem także na stronę auto konfiguracji telefonu (Samsung B2100) i obecnie już nie ma możliwości ściągnięcia jej dla WAP, jak tylko INTERNET - wcześniej nie była dla Internetu a był WAP.
    I całe szczęście - najwyższy czas, żeby Play w ogóle wyłączył WAP. Bardzo wielu użytkowników miało problemu z internetem przez domyślny profil Wapowy (było o tym często na różnych forach).

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    no tak, ale powinna być jakaś alternatywa nie tylko na androida. na szczęście strona znów działa

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Cytat Zamieszczone przez gerafik Zobacz posta
    no tak, ale powinna być jakaś alternatywa nie tylko na androida. na szczęście strona znów działa
    Alternatywą sa kody USSD.
    Poza tym 90% wsyztskich współczesnych telefonów bezproblemowo obsługuje pełną wersję Play24 (wiem bo sam często otwieram ją telefonem, a nie mam bynajmniej androida)

Uprawnienia umieszczania postów