Wątek: Play Fresh

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Play Fresh

Witam. Posiadam karte play fresh z damowymi esami do wszystkich sieci. Dzisiaj mi się skonczył ten bonus z darmowymi sms'ami (jest on przez bodajze 2 miesiace od doładowania telefonu) i chciałem kupić jakiś nowy pakiet z sms. Wszedłem na tą strone :http://www.play.pl/promocja/play-kar...ystkich-sieci/
    I tam jest podany kod, przez ktory mam nielimitowane sms przez 7 dni. Wpisałem ten kod (*111*266*1#) ale wyskoczyło mi na telefonie że mója karta nie obsługuje tego numeru czy coś w tym stylu. Postanowilem nie czytając dokladnie co powoduje ten kod wpisac ,,*163*6#,,. Ten kod zmienia taryfe na Play na karte 5zł (0zł w play). Co to oznacza? ten play na karte 5zł (0zł w play) ? Mogę powrocic teraz znów do zwykłego Play fresh? Bo teraz się aż przestraszylem, czy nic głupiego nie zrobiłem zmieniając tą taryfe. Głownie chodzi mi o powrót do Play fresh.

Moderator Hardcore Player Awatar LARGO
    Dzięki!
    21
    Podziękowano 50 razy
    Zmieniłeś na taryfę którą charakteryzuje sie brakiem rocznej ważności konta ale w niej możesz mieć nielimitowane sms. Teraz konto masz ważne 14 dni.
    Możesz zmienić z powrotem na Play Fresh bez obaw http://www.play.pl/promocja/play-kar...inclusive-sms/ po powrocie na taryfę AI SMS konto tez masz ważne 14 dni ale jak doładujesz a 5 zł konto bezie już ważne rok

Dzięki!
    1
    Podziękowano 0 razy
    Play Na Kartę jest tym czymś co pozwala Ci po doładowaniu rozmawiać i sms z play przez określony czas, podany w cenniku. Zmieniła się ważność konta. Jeśli nie doładujesz w ciagu 14 dni zawieszone będzie konto. Co do zmiany taryfy zaloguj się na Play 24 ze swoim numerem i tam możesz zlecić zmianę taryfy. Pakiet, o którym piszesz możesz wykupić w obecnej taryfie. Pozdrawiam

- - - Updated - - -

A i jeszcze jedno, po zmianie taryfy sprawdź czy środki nie przepadły...

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    W play na karte nawet jak doładuje za 50zł, to i tak konto zostanie aktywowane tylko na 14 zł? bo w Play fresh nawet jak i za 5 zł, to było aktywowane na rok.

Dzięki!
    21
    Podziękowano 50 razy

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Czyli jak za 50zł, to na 100dni. Jest tam napisane, ze rozmowy i sms do play są za darmo. Są one przez te całe 100dni aktywowanego konta? Czy na jakiś okres tylko?

Dzięki!
    21
    Podziękowano 50 razy
    Przez całe 100 dni masz darmowe rozmowy i smsy w Play a 50zł możesz wydać na rozmowy do innych sieci lub wykupić 1 GB za 10 zł na 30 dni

Player
    Dzięki!
    2
    Podziękowano 7 razy

Odp: Play Fresh

Jak doładujesz za 50 zł to możesz pisać i gadać ze wszystkimi w Play za darmo przez 100 dni. Jeśli konta nie doładujesz po 100 dniach to zawieszone zostaną połączenia wychodzące do następnego doładowania. Po doładowaniu znów rozmawiasz i piszesz za darmo, w zależności od kwoty zgodnie z tabelką.

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Ok, dzieki. Ogólnie i tak nie ogarniam co jak gdzie i za ile, i co sie bardziej mi opłaca, ale powróce do play fresh, tam było git, i tam wróce. Teraz tylko czekam aż mi sie zmieni ta taryfa. Ile moge na to czekac? Dzisiaj juz sie powinno zmienić nie? Bo na zmiane za pierwszym razem czekalem z 1 minute ;p Ogólnie dzięki za b.szybkie odpowiedzi, nie spodziewałem się, że tam szybko dostane tyle odpowiedzi

Dzięki!
    21
    Podziękowano 50 razy
    zmian dokona się w ciągu 24 h, pamiętaj tylko doładować konto żeby mieć z powrotem rok ważności konta, najlepiej prze fb https://www.facebook.com/Play/app_30...=display_order

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów