Wątek: Play Online na Kartę - upierdliwość ważności konta...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
    Player
    Dzięki!
    0
    Podziękowano: 1 raz

Play Online na Kartę - upierdliwość ważności konta...

Play Online na Kartę - upierdliwość ważności konta...
    Witam, skoro w ofercie wykupuje pakiet MB, to dlaczego nie mam 1 roku ważności konta? Tylko zależne od nominału. Już taryfikację co 300kB przeżyję, usługi Nocny Transfer i Wyższa Prędkość również.
    Rozumiem iż robicie mały abonament z tego - każdy wie iż opłacalne jest 50zł/3mc. Jednak mój nick do czegoś zobowiązuje

Niedostępny 21.07 - 31.07 Hardcore Player Awatar jahu
    Dzięki!
    74
    Podziękowano 520 razy
    Taka jest konstrukcja taryfy dla jednych dobra dla drugich zła !
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 19-06-2012 o 19:27
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player
    Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    w play fresh jest roczna ważność konta ))
    chciałabyś by 200mb ważne było rok?
    nawet oferta głosowa na kartę lubię to z facebookiem też nie ma rok ważności konta

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Cytat Zamieszczone przez FioletowyBOY Zobacz posta
    w play fresh jest roczna ważność konta ))
    chciałabyś by 200mb ważne było rok?
    A czemu nie? Ja jestem za ;]

Player
    Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    no dokładnie Jak chcecie mieć rok ważności konta to można kupić umowę na 12 m-cy z modemem albo bez i jest rok ważne konto a po roku to nawet na czas nieokreślony

- - - Updated - - -

hahaha

- - - Updated - - -

haha
    Cytat Zamieszczone przez Laughing Man Zobacz posta
    A czemu nie? Ja jestem za ;]

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    A co z osobami, które korzystają z internetu bardzo sporadycznie, bo 3G jest ich łączem 'ratunkowym' w iPadzie jak się wychodzi z domu? Okazuje się, że żeby mieć Play na Kartę trzeba co miesiąc płacić 'abonament' 30zł, a dla przykłady w takim T-Mobile za 29zł mamy 2GB i prędkość nieograniczoną do 1Mbps.. Czyli te same pieniądze, a warunki lepsze.

Ogólnie jestem zwolennikiem Play, wszystkie telefony mam w Play, abonament na mój telefon mnie bardzo zadowala, ale z tym internetem to są jednak jakieś jaja

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Cytat Zamieszczone przez kodek11 Zobacz posta
    A co z osobami, które korzystają z internetu bardzo sporadycznie, bo 3G jest ich łączem 'ratunkowym' w iPadzie jak się wychodzi z domu?
    Dla tych osób ratunkiem i wybawieniem jest BDI od Aero2 Oczywiście, jeżeli mają iPada dwójkę :P

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    I tu ciekawostka, mam iPada 2, nawet specjalnie znajomi z Warszawy wzięli na siebie Aero2 i mi wysłali i co się okazuje - w moim mieście, dość sporym - Gorzów Wielkopolski - Aero2 ma ledwo 1 kreseczkę zasięgu u mnie w bloku, gdzie wszystkie pozostałe sieci działają na max, a plus nawet LTE łapie..

Player
    Dzięki!
    0
    Podziękowano: 1 raz
    Jeśli już o Orange mowa, to PROMOCYJNE w OFnK można sobie wydłużyć o 1 rok ważność.. kto się załapał mógł o 2 lata

Ogólnie jakieś wypaczone podejście jest do kart w PL, człowiek PŁACI i to JEGO kasa. Najlepiej jak by Play "dostał drukarkę" od T-Mobile, rok ważności od każdego połączenia, odświeżana raz na mc.

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Dokładnie, posiadam kartę Play Online. Korzystamy w domu z niej kiedy operator, który dostarcza intenet zaniemoże oraz na wyjazdach. Niestety nie jesteśmy w stanie przerobić pieniążków, które zbierają się na koncie POnK. Z karty robi się skarbonka niestety. Za to stety dla operatora Play. Myśleliśmy właśnie o OFnK. Jak uda nam się wykorzystać środki zgromadzone na OPnK i jeżeli się w ofercie nic nie zmieni pewnie przejdziemy na Orangutana.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów