Wątek: Play na Kartę Rok Ważności Konta

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Play na Kartę Rok Ważności Konta

Witam, uaktywnilem ta opcje:
    http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/

i teraz mam wszystkie esemesy i rozmowy do play za darmo, przez ile jest to ważne?

Player
    Dzięki!
    1
    Podziękowano 0 razy
    5…9 PLN – 5 dni
    10…29 PLN – 10 dni
    30…49 PLN – 30 dni
    50…300 PLN – 50 dni

Swoją drogą może ktoś coś zrobi z burdelem pt. PnK RWK, bo regulaminu do tego nie ma.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 01-12-2012 o 00:54 Powód: Moderacja wewnętrzna - połączenie postów.

Hardcore Player
    Dzięki!
    2
    Podziękowano 99 razy
    kozi022 Nie pomieszałeś czegoś przypadkiem? Jeśli przeszedłeś na tą taryfę którą podałeś w linku to jest to dawny play fresh czyli tam nie ma żadnych minut i smsów do play darmowych po doładowaniu. Jeśli chcesz mieć roczną ważność konta i darmowe rozmowy i smsy w play po doładowaniu to musisz zmienić taryfę na Play fresh darmowe rozmowy i smsy w play. Wpisz *163# i wybierz odpowiednią opcje.
    Jeśli ci nie zależy na rocznej ważności konta, a chcesz mieć darmowe rozmowy i smsy w play zależnie od kwoty doładowania to rozważ też taryfę Play na kartę 0zł w play. Więcej informacji tu: http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/play-na-karte/

Pomocnik Moderatorów Hardcore Player Awatar alien202
    Dzięki!
    74
    Podziękowano 259 razy
    Kozi022 - jeśli wybrałeś tą taryfę, której podałeś link (Play Na Kartę Rok Ważności Konta) to teraz musisz wpisać kod "Możesz również aktywować dodatkowe bonusy:
    All Inclusive Rozmowy w Play - wybierz kod *163*4# i zatwierdź zieloną słuchawką" (Darmowe Rozmowy i sms w Play)
    i teraz dopiero doładować konto

Player
    Dzięki!
    1
    Podziękowano 0 razy
    Mam pytanie apropos tego. Czy ktoś przetrenował i jest w stanie na 100% potwierdzić, że z Play na Kartę można przejść *bezpośrednio* na któryś z profili fresha (wyłączając ten bez bonusów po doładowaniu)?

Hardcore Player
    Dzięki!
    2
    Podziękowano 99 razy
    Przejść można bez problemu, tyle że po zmianie taryfy trzeba odczekać kilkanaście godzin na możliwość aktywacji pakietów/usług, no i należy pamiętać że przy zmianie taryfy kasują się wszystkie dodatkowe usługi/pakiet, pozostaje tylko kasa na koncie głównym i promocyjnym. Jeśli chodzi o play jest to dobre rozwiązanie bo można zmieniać w każdym momencie na dowolną taryfę, oprócz tych archiwalnych jak stare lubię to na przykład bez dodatkowych opłat. Kod to *163#. Jedyny minus to to że pełnie przemigrowanie na nową taryfę trwa do 24 godzin o czym pisałem wyżej

Player
    Dzięki!
    1
    Podziękowano 0 razy
    A sprawdzałeś? Bo ja nie mam na czym, ale zobacz jaka dyskusja się w związku z tym zrobiła
    http://www.facebook.com/Play4You/posts/451055278285645

Hardcore Player
    Dzięki!
    2
    Podziękowano 99 razy
    Ale po co kombinować z kodami? Wystarczy wpisać *163# i wybrać od razu odpowiednią taryfę, chyba że przy aktywnej taryfie play na kartę po wpisaniu tego kodu nie ma innych taryf tylko rok ważności konta to wtedy przechodzisz na rok ważności konta a potem już po raz kolejny na dany profil. Wnioskuje po rozmowie na facebooku że może tak właśnie być. Niestety nie mam jak sprawdzić tego. Mam taryfę fresh rozmowy w play i po wpisaniu *163# mam dostępne wszystkie taryfy. Przy taryfie play na kartę mogą się wszystkie nie wyświetlać.
    Zresztą dla mnie to jakieś bzdury, bo do każdej taryfy jest przypisany kod i wystarczy go wklepać i przechodzi się na daną taryfę, a nie że najpierw na jedną a później na docelową.
    Ostatnio edytowane przez bolek2004 ; 05-12-2012 o 17:31

Uprawnienia umieszczania postów