Wątek: Jak przejść z PLAY NA KARTE do PLAY FRESH

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Jak przejść z PLAY NA KARTE do PLAY FRESH

Witam, mam problem z przejściem z play na karte do play fresh zaczne od początku... Miałam numer w orange nastepnie przeszłam do play ponieważ pisze dużo sms i oferta nielimitowanych sms do wszystkich sieci bardzo mi odpowiada, przenoszac numer do play mowili ze w play na karte również mozna wykupic pakiet tych sms-ow lecz jak sie okazało to nie była prawda. Byłam dziś w salonie play podała mi dwa kody nastepujace I)*163*6# II)*163*7# powiedziała ze jezeli nie bd mi chodził pierwszy kod mam przejść kodem drugim na oferte play na karte lubie to! Pierwszy kod nie zadziałał wyskakiwało mi ze oferta nie jest dla mnie dostepna wiec właczyłam drugi kod ale nawet w play na karte lubie to nie moge właczyc pakietu nielimitowanych sms-ow do wszystkich sieci właczyłam sobie teraz oferte play na karte. prosze o podpowiedz jak przejść z PLAY NA KARTE do PLAY FRESH

Player Awatar lucky
    Dzięki!
    2
    Podziękowano 10 razy
    Cześć,

na stronie http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/ masz kody do przejścia do Play Fresh z taryfą. Wybierz jedną z nich, wprowadź kod, poczekaj do 24h i taryfa zmieniona. Wczoraj zmieniałem jednemu Klientowi i kody działały

Z tego co wiem to nie da się przejść z Play na Kartę na ofertę podstawową Play Fresh tylko na Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMSy w Play lub Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci - przynajmniej nie znam kodu.

Pakiet nielimitowane SMS do wszystkich działa tylko w podstawowym Play Fresh oraz w Play na Kartę.

Wygooglałem jakiś stary kod do przejścia na Play Fresh, może się jednak da, sprawdź *111*33*1#
    Ostatnio edytowane przez lucky ; 24-09-2012 o 20:15

Player
    Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    łatwiej jest kodem *163# i tam z listy wybierasz taryfę jaką chcesz

Pomoc PLAY Hardcore Player Awatar Play4You
    Dzięki!
    71
    Podziękowano 1,988 razy
    Zgadzam się z przedmówcami, jeżeli byłby problem ze zmianą skontaktuj się z Obsługą Klienta.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Dzięki!
    87
    Podziękowano 745 razy
    Jeśli nie ma żadnych pytań to wątek zamykam.
    W przypadku chęci dodania czegoś proszę o kontakt na priv wtedy otworzę wątek.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów