Wątek: Internet (pakiet) Play na karte

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Awatar ODITO
    Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Internet (pakiet) Play na karte

Witam,
    Ostatnio postanowiłem wykupić internet w swoim telefonie (lumia 800 WP 7.8), miałem taryfę play fresh gdzie był drogi internet więc przeszedłem na taryfę play na kartę i wykupiłem pakiet internet za 10 zł 1 GB i tu mam problem pakiet jest włączony a internet działa. Mam włączoną opcje roamingu, transmisje danych, pobrałem ,,Ustawienia sieciowe" , w APN wpisane: Internet , wielokrotnie się bawiłem ustawieniami i nic nie działało. Co mam zrobić aby internet prawidłowo działał ? Internet działa mi tylko przez wifi...

Z góry dziękuje za pomoc!

Pomoc PLAY Hardcore Player Awatar Play4You
    Dzięki!
    66
    Podziękowano 1,839 razy
    Sprawdź jeszcze proszę czy masz wszystko ustawione zgodnie z tym: https://www.play.pl/pomoc/pomoc-tech...acja-telefonu/. Sprawdź też proszę czy masz ważne połączenia wychodzące.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Awatar ODITO
    Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Transmisje danych mam ważną, nadmienię że telefon był brany przez poprzedniego właściciela z Play. SMS autokonfiguracji do mnie nie dochodzi, w ustawieniach APN u mnie nie ma MMS *uwierzytelnianie: brak *strona główna: http://mmsc.play.pl/mms/wapenc, INTERNETU *numer dostępowy: *99# czy *dns: dynamiczny a resztę mam tak samo.

Player
    Dzięki!
    0
    Podziękowano 30 razy
    Spróbuj jeszcze raz zamówić i aktywować konfiguracje, wysyłając darmowego SMSa o treści PLAY na 9999. Po wysłaniu SMSa uzbrój się w cierpliwość. Konfiguracja przyjdzie w ciągu kilkunastu minut.
    Po zapisaniu ustawień, wyłącz i włącz telefon (najłatwiej to wybrać opcję "uruchom ponownie telefon/system").

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Dzięki!
    82
    Podziękowano 679 razy
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW - wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów