Wątek: Przejscie z karty na abonament. Oferta Play.

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Przejscie z karty na abonament. Oferta Play.

Witam,

mialbym pytanie- czemu, jako od ponad 3 lat, wierny klient sieci play, doladowujacy regularnie karte (ok30-40zl miesiecznie) mam wyzsza cene na oferte abonemntu niz ktos kto migruje z innej sieci? Czy w ten sposob Play probuje utrzymac swoich klientow?

Wiktor WIlczak

Krzysztof Sysik
    Guest
    Zrób zgłoszenie czego oczekujesz i z czym się nie zgadzasz i spokojnie czekaj na ich ofertę ...

Moderator Techniczny Hardcore Player Awatar xaviero
    Dzięki!
    10
    Podziękowano 314 razy
    Widząc kwotę na Play.pl, nie jest pokazywana kwota rabatu z tytułu eFaktury.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    zdaje sobie sprawe ze kwota na play.pl nie jest obnizona za e-fakture, jednak ta cena nadal jest wyzsza o 6zl, co nie ma miejsca gdy klient migruje z innej sieci (takie informacje dostalem od konsultanta poprzez czat play)

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Dzięki!
    62
    Podziękowano 340 razy
    Tego rabatu również nie pokazuje i nie umiem Ci wytłumaczyć dlaczego. Najlepiej podejść do salonu jeśli spełniasz warunki nie powinno być problemu z podpisaniem umowy.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dzięki!
    2
    Podziękowano 0 razy
    Podepnę się do tematu, pół roku temu przeniosłem się z oferty pre-paidowej na abonament Formuła M. Teraz myślę, żeby przenieść kolejny numer zarejestrowany na mnie, z którego korzysta moja mama. W tym celu mam zamiar napisać tak jak radził kolega @Krzysztof Sysik zgłoszenie na play24, tylko się zastanawiam w jaki sposób oni się do tego ustosunkują, tzn czy odpiszą na maila czy może będą dzwonić? A jeżeli będą dzwonić to pewnie na numer mojej mamy, a to ja chciałbym w jej imieniu negocjować . PS: czy mogę oczekiwać czegoś więcej niż standardowa oferta dla przenoszących numer na abo tj. Nowa FORMUŁA 4.0 UNLIMITED Tylko SIM?

Pomocnik Moderatorów Hardcore Player Awatar alien202
    Dzięki!
    74
    Podziękowano 254 razy
    W przypadku przeniesienia numeru z karty na abonament w Play nie ma możliwości negocjacji. Najlepiej przenieść numer w salonie, aby naliczyli rabat na abonament 5,99zł

Dzięki!
    2
    Podziękowano 0 razy
    To jest w ogóle sens robić zgłoszenie?

Pomocnik Moderatorów Hardcore Player Awatar alien202
    Dzięki!
    74
    Podziękowano 254 razy
    mariusz5891, możesz zrobić zgłoszenia dla 100% pewności. Jeśli chcesz, aby oddzwonili do Ciebie w treści zgłoszenia zostaw numer do kontaktu. Dodatkowo na Play24 (numeru który chcesz dokonac migracji na kartę) w zakładce "MOJE KONTO" - "DANE KONTA" na samym dole ustaw swój telefon kontaktowy
    Ostatnio edytowane przez alien202 ; 09-12-2013 o 14:48

10. Następujący użytkownik podziękował alien202 za użyteczny post:

mariusz5891 (09-12-2013)

Uprawnienia umieszczania postów