Wątek: Wyłączanie darmowych (terminowo) pakietów

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Wyłączanie darmowych (terminowo) pakietów

Witam
    Chcąc wyłączyć darmowe (przez pierwszy miesiąc) pakiety otrzymuję komunikaty:

Pakiet 250 SMS/MMS do wszystkich
    250 SMS/MMS do wszystkich sieci. Usługa bezpłatna przez 1 miesiąc przy pierwszej aktywacji, później cena 5zł miesięcznie.

Opłata abonamentowa za wyłączenie Pakiet 250 SMS/MMS do wszystkich wynosi 5,00 zł/mc.

Pakiet 200 minut do wszystkich sieci - promocja
    200 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

Opłata abonamentowa za wyłączenie Pakiet 200 minut do wszystkich sieci - promocja wynosi 10,00 zł/mc.
    Co to znaczy? Że jak wyłączę pakiet to mam płacić 5/10 zł miesięcznie za to że wyłączam dany pakiet??? Nie rozumiem tego - mając włączony płacić 5/10 zł i wyłączając też 5/10 zł miesięcznie? Jakiś błąd systemu czy co...

Chcę wyłączyć pakiety ale jak mam płacić mimo to to je zostawię. Proszę o wyjaśnienie. Muszę dzisiaj wyłączyć lub zostawić.

Player
    Dzięki!
    4
    Podziękowano 43 razy
    To jakiś oczywisty błąd. Wyłączenie pakietu nic nie kosztuje, a po jego wyłączeniu nie będzie pobierana żadna opłata z tytułu wyłączonego pakietu.

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Dzięki @mirekm35 za potwierdzenie. Też tak myślę, niemniej zaskoczyły mnie te komunikaty... Ciekawa opcja - mieć i płacić, nie mieć i też płacić

Player
    Dzięki!
    4
    Podziękowano 43 razy
    Wiesz, już kilka razy wyłączałem w ten sposób na swoich umowach takie właśnie pakiety - darmowe przez X miesięcy a potem płatne x zł/mies. Robiłem to przez Play24 i nigdy nie było problemów. Myślę, że i tym razem nie będzie

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Też włączałem wiele razy różne pakiety i wyłączałem ale takie coś widzę pierwszy raz hehe Ciekawy błąd... Sprawa rozwiązana, konsultant potwierdził przypuszczenia że to bezpłatne.

Pomoc PLAY Hardcore Player Awatar Play4You
    Dzięki!
    64
    Podziękowano 1,702 razy
    rachman ja również mogę zdecydowanie potwierdzić: za wyłączenie pakietu nie ma żadnej opłaty. Jeśli chcesz, możesz zgłosić do BOK dyspozycję, sprawdzimy te SMSy.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Wszystko już jasne - jak napisałem konsultant po zgłoszeniu oddzwonił i potwierdził domysły że to błąd po prostu jakiś. Ale sprawa mnie zaciekawiła dlatego chciałem się szybko dowiedzieć bo też dzisiaj miałem zamiar wyłączyć pakiety a tu taki "paranoj" się załączył
    Także dziękuję ale sprawa wyjaśniona.

Moderator Hardcore Player Awatar LARGO
    Dzięki!
    21
    Podziękowano 50 razy
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW - wątek zostanie ponownie otwarty.

Uprawnienia umieszczania postów