Wątek: Prosty telefon z dobrym zasięgiem?

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Prosty telefon z dobrym zasięgiem?

Witam,

proszę o pomoc w znalezieniu prostego telefonu, który będzie dobrze działał w Play - chodzi mi o dobry zasięg i wysoką jakość rozmów. Po zgłoszeniu moich problemów z zasięgiem, konsultantka powiedział mi, że powinienem mieć aparat, który działa w zakresie 2100 - taki jest sygnał w miejscu, gdzie pracuję, a mój obecny telefon nie obsługuje tego zakresu. Czytałem trochę o różnych problemach w Play z zasięgiem, trybem wyboru sieci i przełączaniem się między różnymi operatorami. Podobno jedne telefony radzą sobie z tym lepiej, inne gorzej. Proszę o podpowiedź - jaki model wybrać. Ma to być prosty, mały telefon do dzwonienia, z tradycyjną klawiaturą, dobrą baterią (do internetu, zdjęć i innych bajerów mam już drugi aparat - smartfona). Aparat chce kupić na wolnym rynku, mogę wydać do ok 300 zł. Konsultantka Play polecała mi Nokię 301 (ale ona ma fatalne opinie) oraz Samsunga S5610 (podobno rozmówcy słyszą duży przegłos jak się z niego dzwoni - też odpada).
    Można znaleźć w tej cenie coś co będzie dobrze działało i spełniało moje oczekiwania?

Moderator Techniczny Hardcore Player Awatar xaviero
    Dzięki!
    15
    Podziękowano 510 razy
    Posiadam jeden z telefonów w tym Samsunga S5610 i nie mogę potwierdzić tego zarzutu. Telefon pracuje w Roamingu bo w miejscu pracy brak zasięgu Play. Jakość rozmów dobra - jak przez komórkę
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    równie dobra dla Ciebie, jak i dla Twoich rozmówców? Bo podobno słychać przez niego bardzo ładnie ale nie chciałbym, żeby klienci dzwoniący do mnie mieli gorszy dźwięk problemy ze zrozumieniem, co do nich mówię.

Moderator Techniczny Hardcore Player Awatar xaviero
    Dzięki!
    15
    Podziękowano 510 razy
    Wykonujemy dużo połączeń, ale mówię za siebie, w internecie można spotkać się na różnymi opiniami na temat różnych urządzeń
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Awatar retry
    Dzięki!
    13
    Podziękowano 8 razy
    Witam. Zdecydowanie polecam telefon Samsung s5610. Bateria rewelacja , tradycyjna klawiatura , możliwość otrzymywania e-mail , zdjęcia , internet itp. Telefon dobrze wykonany , nic nie trzeszczy , super. Jakość połączeń rewelacja w obie strony - doskonały dźwięk , głośne dzwonki. Wiem co piszę bo ten telefon ma moja mama. Szczerze polecam. Na znanym portalu aukcyjnym nówka sztuka chodzi w granicach 300 zł a dostawa kurierska jest gratis. Bierz bez wahania - na 100% spełni Twoje oczekiwania.

Uprawnienia umieszczania postów