PDA

Zobacz pełną wersję : Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 10 zł

Silvanas
10-01-2013, 22:12
Mozna jakos sprawdzic do kiedy pakiet Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 10 zł jest aktywny?

jahu
10-01-2013, 22:19
Kodem *109# . Przeniosłem wątek do oferty na kartę jeśli masz abonament to mnie popraw wtedy zmienię.

DES
10-01-2013, 23:57
]Witam. Mam pytanie :) Mam starter Play za 5zł wykupiłem pakiet nielimitowanych sms do wszystkich i nie mam pojęcia jak go włączyć :) Mogę liczyć na pomoc z Waszej strony ?

Pozdro , Jarek

jahu
11-01-2013, 00:13
Dostałeś info na PW :) Wątek łącze z podobnym który już jest na ten temat.

mcgrey
25-01-2013, 09:46
Odnośnie pakietu nielimitowanych SMS do wszystkich sieci to Play ma ewidentnie jakiś problem u siebie.

10 stycznia aktywowałem pakiet z konta pobrane zostało 10 zł.
Wszystko działo idealnie do wtorku 22 stycznia.
We wtorek po podłudniu nie mogłem wysyłać już SMSów - stan konta 4 grosze.
Sprawdzam na stronie a tu brak info że pakiet uruchomiony.

Wysłałem przez stronę www reklamację do Play. Po kilku godzinach postanowiłem jednak zadzwonić no i się zaczęło:

Konsultant sprawdził i okazało się że to jakaś awaria systemu u nich. Powiedziałem żeby mi ten pakiet zatem ponownie uruchomił, niestety z jego strony usłyszałem że on może mi dać tylko rekompensatę 5zł. Powiedział żebym doładował konto o 5 zł a oni mi dodadzą koleje 5 i będę mógł aktywować ten pakiet na nowo. Dodatkowo powiedziałem że te 5 zł od nich to jest chyba jakaś kpina i zaproponował żeby zadzwonić do nich ponownie jak już dostanę te pierwsze 5zł i oni dorzucą kolejne 5zł.
Zrobiłem tak jak przekazał konsultant doładowałem konto o 5zł. Po chwili przyszedł SMS z info że w ciągu 24h dostanę dodatkowe 5 zł.
Minęło ponad 24h i na koncie cały czas tylko moje 5zł.
Zadzwoniłem ponownie na infolinię
Kolejny konsultant zaczął sprawdzać i mnie informuje że to moja wina.
Bo niby pakiet się nie aktywował. Dodatkowo pytam zatem dlaczego poprzedni konsultant powiedział coś innego a on na to że widocznie się nie znał.
Jak zapytałem o rekompensatę to powiedział że najpierw miałem dostać sms a potem dopiero doładować konto. Ogólnie każdy coś innego mi przekazał
Podczas rozmowy z drugim konsultantem zadzwonili do mnie z Obsługi Klienta w związku z tą reklamacją wysłaną przez www i miła pani informuje że to awaria u nich i że przepraszają i że mi da rekompensatę w wysokości 5zł (aktywowane na koniec stycznia) i kolejne 5zł (aktywowane na koniec lutego).
Jak się okazało rekompensaty to konto bonusowe i nie można przy ich użyciu zakupić pakietu.

Zatem skoro to ich wina że mi wyłączyli pakiet (za który zapłaciłem z konta głównego 10 zł) to dlaczego zwracają rekompensaty na konto bonusowe.

yourface
03-03-2013, 12:58
Wykupilem pakiet za 10 zl , sms do wszystkich sieci i wszystko dzialalo dobrze do wczoraj. Od dzisiaj smsow nie da sie wysylac choc pakiet jest wazny.. prosze o szybka odpowiedz co sie dzieje ;)

LARGO
03-03-2013, 13:10
czy konto na połączenia wychodzące jest ważne?

szary.patyk
04-03-2013, 22:31
Witam,
nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj :)

Mam pytanie odnośnie tego pakietu, czy to jest usługa jednorazowa kosztująca 10 zł i aktywna przez 30 dni, czy też będzie aktywna przez cały okres ważności konta i co 30 dni będzie pobierana opłata 10 zł?

Z góry dziękuję za odpowiedź

LARGO
04-03-2013, 22:33
Usługa aktywna przez 30 dni i aby mieć ja aktywna na kolejny miesiąc trzeba samodzielnie ponownie właczyć

szary.patyk
04-03-2013, 22:36
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź.

Pozdrawiam

LARGO
04-03-2013, 22:37
proszę

casperloss
13-03-2013, 21:10
Witam.
Przeszedłem dzisiaj z oferty Play na kartę na ofertę Play na kartę Rok ważności konta i chciałem wykupić pakiet smsów Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci na 30 dni.. od około 14 próbuję wykupić owy pakiet lecz non stop dostaje wiadomość zwrotną: Usługa chwilowo niedostępna, spróbuj później.. Na 24.play.pl również ta sama wiadomość.. zależy mi na szybkim uzyskaniu tego pakietu. Wiadomo kiedy będzie to dostępne?

Pozdrawiam casperloss

xaviero
13-03-2013, 21:28
Aktywacja usługi, będzie możliwa po północy.
Zgodnie z Regulaminem migracji, operator ma do 24h na zmianę na koncie.

casperloss
13-03-2013, 21:42
Dziękuje, poczekam i zobaczę :)

Emsi
16-03-2013, 10:10
Zmusiłem znajomego do przejścia do Play, ale ma do mnie pretensje bo zależało mu na w/w pakiecie i roku ważności konta. Twierdzi, że ten pakiet da się wykupić tylko w taryfie "Play na kartę". Czy jest to prawdą? Nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat, a pamiętam, że wykupowałem go kiedyś w podstawowej ofercie Play Fresh.

Quality
16-03-2013, 10:30
Pakiet nielimitowanych sms-ów do wszystkich sieci jest dostępny w Play na Kartę, Play na Kartę Lubię To, Play na Kartę Rok Ważności Konta.

pakierhakierxd
16-03-2013, 10:36
Mogę nawet to potwierdzić bo parę dni temu koleżanka przeniosła numer do Play zmieniła taryfę z play na kartę na rok ważności konta i po jakimś czasie włączyła pakiet :),dziwne tylko że do tej pory nie może sprawdzić ile ma smsów ale idzie z pakietu :D

Quality
16-03-2013, 10:39
@pakierhakierxd, a na koncie w Play24 nie było wyświetlonych ile ma sms-ów ?

bolek2004
16-03-2013, 11:28
Przy pakiecie nielimitowanych smsów nie ma żadnego kodu do sprawdzenia ilości tych smsów bo w sumie po co, ale za to można sprawdzić czy pakiet jest aktywny czyli że mamy go włączonego, kod dla pakietu na 30 dni to: *111*265*3#

ratt
16-03-2013, 11:55
Musisz zmienić taryfę u kolegi na Play na Kartę Rok Ważności Konta. Wtedy bez problemu zamówisz nielimitowane smsy. Co do ilości to tak jak napisał bolek2004. Jeśli chodzi o ważność pakietu to pod kodem *109# można go łatwo sprawdzić.

NowyCFC
22-07-2013, 15:57
Witam mam pytanie odnoście pakietu "Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 10 zł"
Działa ona tylko z wszystkimi polskimi sieciami czy również z zagranicy np. z niemieckimi sieciami?

xaviero
22-07-2013, 16:00
SMSy z Pakietu, mogą być wykorzystane do krajowych sieci komórkowych w Polsce

NowyCFC
22-07-2013, 16:05
A jest jakiś pakiet który by obniżał koszty pisania sms-ów do numeru z zagranicy ?

xaviero
22-07-2013, 16:08
Niestety nie mamy takiego pakietu który umożliwiał by nielimitowane lub zupustowane pisanie SMSów na numery zagranicznych operatorów.

NowyCFC
22-07-2013, 16:09
szkoda :(

Bardzo dziękuje za informacje
Pozdrawiam :)

<