PDA

Zobacz pełną wersję : PLAY na kartę - nowa grillowana oferta

Wojt@s
22-06-2012, 08:28
wszystko pięknie ładnie
tylko szkoda że ważność konta nie jest roczna

czy w Play24.pl będzie dostępna zmiana oferty na nową ?

DoradcaBiznesowyWLKP
22-06-2012, 08:34
Stary Fresh zostaje, to jest dodatkowa taryfa.

Przy okazji, można migrować między taryfami, bez utraty środków na koncie?

Wojt@s
22-06-2012, 08:36
no właśnie, migracja migracją środki środkami
ale ważność konta mam aktualnie na rok
czy tak zostanie po migracji ??

Kosiek
22-06-2012, 08:38
Jeżeli stary Fresh zostaje, to bardzo dobrze. Ale nowe oferty są bolesnym zniszczeniem podstawy Fresha - rocznej ważności konta po doładowaniu. Ta oferta to niewypał. Byście chociaż starym klientom Fresha dali do tych ofert ten rok po doładowaniu.

Duals
No to mamy 22 Czerwca i deszczowy dzień... A wszystko przez to, że Play się pogarsza i trzeba wrócić do starej rzeczywistości... O to prezentacja nowej oferty na kartę w Play.

http://www.youtube.com/watch?v=YZMTFPbuk2M&feature=player_embedded

Tyle dobrze, że jak komu coś nie pasuje, to każdy ma wybór co mu bardziej odpowiada.. Chcesz darmowe rozmowy i sms'y w Play ---> Wybierasz nową ofertę, kosztem ważności konta. Chcesz, żebyś miał wszystko po staremu ---> Nie robisz nic.

surma
Play mnie rozczarował :(. Jedyna fajna nowość to pakiet 1GB za 10 zł.

Wojt@s
22-06-2012, 08:41
a przy nowej taryfie Play Fresh - Internet jest nielimitowany ?

Duals
22-06-2012, 08:44
No jasne, że tak ;)

DoradcaBiznesowyWLKP
22-06-2012, 08:46
To nie jest oferta dla doładowujących 10zł na rok, proste.

marcin
22-06-2012, 08:49
Nędza

Wojt@s
22-06-2012, 08:50
Panowie przejdzie coś takiego
mam Play Fresh-a
w ważnością konta 05-2013
przechodzę na nową ofertę Play Fresha
to mam darmowe sms-y i rozmowy w Play oraz nielimitowany Internet
do 05-2013 ?

Przemek
22-06-2012, 08:54
22 czerwca. Oj, oby nie skończyło się to jak pod Stalingradem... ;-)

jahu
22-06-2012, 08:59
Radziłbym poczekać na więcej szczegółów. Z migracją też na razie radziłbym się wstrzymać bo może być tak jak to było dwa lata temu i ludziom po przepadały środki.

bolek2004
22-06-2012, 09:02
Ogólnie oferta taka sobie, dla mnie akurat podwyżka. Na pewno na minus brak pakietu na stacjonarne, aby mieć roczną ważność konta trzeba wydać te 200pln, trzecia rzecz to pakiety internetowe, jeśli będą tylko te 2 pakiety 1gb i 250MB to nie będzie czym ich przedłużać więc trzeba co miesiąc 10pln na pakiet sam wydać. No i ciekawe czy pakiety złotówkowe będą działały w tej taryfie. Ogólnie oferta zrobiona tak aby ukrócić możliwości przedłużania pakietów jak jest we freshu.

wojtek
22-06-2012, 09:12
ale żenua... w sumie dobrze, że miłościwy play nie zrobił oferty doładuj 50zł raz na miesiąc...

inzaghi89
22-06-2012, 09:13
Wygląda ciekawie mimo wszystko. Ważność konta. Polakom to nie idzie dogodzić. Przecież sieć też musi jakoś zarobić. A jeśli ktoś doładuje konto za 10zł, i będzie miał na rok, gadał za free. Dla sieci to nie jest opłacalne, jakoś trzeba ją rozwijać. Stąd ważność konta. Każdy chciałby tylko by było za darmo, nielimitowanie, bez ograniczeń. Ale nikt nie popatrzy na to, że takie coś zatrzyma rozwój sieci w martwym punkcie.

Czekamy na więcej szczegółów odnośnie oferty. Prezentuje się ciekawie.

yalp
22-06-2012, 09:15
Tak pisałem wczoraj:

Jeżeli myślisz ,że operator dopasowywuje się do klienta i chce na tym zarobić - to nigdy nie zarobi. Bo klient jest wybredny. Zawsze bedzie chciał jak najtaniej i jak najwięcej. Play potrafi zrobić taką ofertę aby zarobić ale też nie dać wszystkiego, aby móc mieć pózniej możliwość "dorobienia" kolejnej "promocji" takiej jak na przykład jutro będzie. Klient jest po to aby płacił bez względu na to jaką kupi ofertę a operator musi mu ją zapewnic nie dając więcej niż to możliwe. Pozdrawiam
http://forum.blogplay.pl/showthread.php/141-Tworzenie-oferty?p=1524#post1524

A tak napisze dzisiaj:

I co głupio wam teraz ??? ;)

TomekO
22-06-2012, 09:20
Trzeba poczekac na regulamin migracji. Ciekawe ktore srodki i bonusy przechodzą ? Jak dobrze rozumuje teraz za doładowanie dostaniemy internet i darmo w sieci Play w cenie tego doładowania ? Czuję jednak że przy migracji przepadają bonusy i pakiety a ważnosc konta będzie 30 dni.

inzaghi89
22-06-2012, 09:27
@TomekO: też tak myślę, że bonusy etc. przepadną, jak to ma miejsce przy obecnych migracjach. Oferta wydaje mi się takim połączeniem Lubię to! z '4.0*'.

* tylko wewnątrz sieci.

TomekO
22-06-2012, 09:36
Jeżeli bonusowy pakiet złotowek i internet przechodzą przy migracji to ja się chyba skusze. Gdyby migracja została na starych zasadach to można przejsc na nowy profil, dostac 30 dni darmowych połączen a za miesiąc znowu migracja z powrotem i jest darmo za darmo ;)

yalp
22-06-2012, 09:38
Jeżeli bonusowy pakiet złotowek i internet przechodzą przy migracji to ja się chyba skusze. Gdyby migracja została na starych zasadach to można przejsc na nowy profil, dostac 30 dni darmowych połączen a za miesiąc znowu migracja z powrotem i jest darmo za darmo ;)

Zapomnij, że tak będzie.

Wojt@s
22-06-2012, 09:47
tylko pytanie czy ewentualnie można migrację pociągnąć w drugą stronę
np jak nie będę zadowolony z nowej ?

pakierhakierxd
22-06-2012, 09:54
Dla jednego pasuje dla innego nie ,dla mnie by pasowało bo i tak wydaje te 30zł/miesięcznie mam abonament bez telefonu bo lubię wygodę :),jak ktoś doładowuje 10/20zł miesięcznie to już tak sobie mu ta oferta się opłaca znam trochę osób co wydają 10,20zł/miesięcznie tyle ładuje nawet mój tata i jemu na pewno na tą ofertę nie zmienię ma darmowe rozmowy i smsy w play +zbieraj minuty na czas nie ograniczony i jest ok !!

- - - Updated - - -

Pewnie można wrócić do starej taryfy jak zawsze :)

Th0mas
22-06-2012, 09:55
No to ładnie Play odwala. A ja całą rodzinę i znajomych poprzenosiłem. Jak im teraz w twarz spojrzę?

Laughing Man
22-06-2012, 09:56
Do niczego, ze względu na ważność konta :/

TomekO
22-06-2012, 10:04
50 zł. na 100 dni to 16,66 zł. miesięcznie za 1 gb z lejkiem i darmo w sieci plus 30% i konto głowne to dużo ? Chyba że ja czegos nie rozumiem ?

jahu
22-06-2012, 10:07
Proponuję poczekać na regulaminy i prezentację oferty. W takim filmiku nie da się wszystkiego umieścić.

darek638
22-06-2012, 10:08
Można potem wrócić do poprzedniej taryfy z roczną ważnością konta?

desortax
22-06-2012, 10:08
Podobno teraz są trzy "cegiełki":
- Play na kartę (nowe)
- LUBIĘ TO! (nowe)
- Fresh (ten podstawowy).

Wynika z tego, że dwie oferty z roczną ważnością konta:
- All Inclusive SMS
- All Inclusive Rozmowy w Play
znikają i nie będzie można do nich migrować?

Jeżeli się mylę, to może ktoś lepiej zaznajomiony z tematem sprostować?

DanielR
22-06-2012, 10:09
Tak... W zasadzie wszystko już w pierwszych minutach zaprezentowania tej oferty zostało powiedziane.
Dla kogoś, kto do tej pory regularnie wydawał do 30 zł miesięcznie i korzystał z profilu All Inclusive Rozmowy w Play (Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play), czyli dla przeważającej ilości abonentów nie zmieniło się dokładnie nic.
Konkretniejsze zmiany - niestety, zaczynają się dopiero od dużych doładowań, czyli 50 zł wzwyż. :(

darek638
22-06-2012, 10:10
Jest tu jakiś przedstawiciel opa? Niech się wypowie.

inzaghi89
22-06-2012, 10:13
Trochu więcej się pojawiło taryf niż jedna.
http://dl.keepmind.eu/9LvpY.png

jahu
22-06-2012, 10:14
Musimy poczekać na oficjalne komunikaty bo jak na razie dyskusja wydaje się bez sensowna.

Złośliwa i Kłótliwa Zocha
22-06-2012, 10:15
Skrócenie ważności 50zł w Lb!? kiszka...

bolek2004
22-06-2012, 10:20
Ludzie są dwie oferty. Zmodyfikowana lubię to i Darmowe rozmowy i smsy w sieci w cenniku, w tej drugiej taryfie nie ma żadnych pakietów netu po doładowaniu. Masz tylko darmowe rozmowy i smsy w sieci. Jeśli chcesz korzystać z netu musisz wykupić pakiet 1GB za 10pln na 30dni.

krzysiaukę
22-06-2012, 11:00
Jak dla mnie taryfa Play na Kartę jest wystarczająca. Doładowuję za 50 pln raz na trzy miesiące co wykorzystuję na pakiety i rozmowy poza Play, a w sieci mam bezpłatnie. Pytanie dlaczego ludzie marudzą o tą roczną ważność konta? Po co mi telefon, który doładuję raz w roku kwotą 10 zł? Do grania mam komputer, godzinę mogę sprawdzić na zegarku... hmm ?

Agness
22-06-2012, 11:05
Tak pisałem wczoraj:

Jeżeli myślisz ,że operator dopasowywuje się do klienta i chce na tym zarobić - to nigdy nie zarobi. Bo klient jest wybredny. Zawsze bedzie chciał jak najtaniej i jak najwięcej. Play potrafi zrobić taką ofertę aby zarobić ale też nie dać wszystkiego, aby móc mieć pózniej możliwość "dorobienia" kolejnej "promocji" takiej jak na przykład jutro będzie. Klient jest po to aby płacił bez względu na to jaką kupi ofertę a operator musi mu ją zapewnic nie dając więcej niż to możliwe. Pozdrawiam
http://forum.blogplay.pl/showthread.php/141-Tworzenie-oferty?p=1524#post1524

A tak napisze dzisiaj:

I co głupio wam teraz ??? ;)

Głupio to będzie temu co wymyślił tą dzisiejszą ofertę jak zobaczy jak mało osób się na nią skusi

inzaghi89
22-06-2012, 11:14
Żebyś się nie zdziwił/a :)

wojtek
22-06-2012, 11:25
Wygląda ciekawie mimo wszystko. Ważność konta. Polakom to nie idzie dogodzić. Przecież sieć też musi jakoś zarobić. A jeśli ktoś doładuje konto za 10zł, i będzie miał na rok, gadał za free. Dla sieci to nie jest opłacalne, jakoś trzeba ją rozwijać. Stąd ważność konta. Każdy chciałby tylko by było za darmo, nielimitowanie, bez ograniczeń. Ale nikt nie popatrzy na to, że takie coś zatrzyma rozwój sieci w martwym punkcie.

Czekamy na więcej szczegółów odnośnie oferty. Prezentuje się ciekawie.

za przeproszeniem, ale pi^WMijaszSięZPrawdą... jakoś wcześniej można było dać ofertę doładuj za x - masz gratis na y dni ale konto i tak jest ważne rok... - i to mi się w play podobało, że zachęcali do częstego doładowywania bonusami a nie zmuszali jak inne sieci. Tłumaczenie, że jakby nie skrócili ważności konta to można by gadać za free cały rok jest w tym kontekście bezdennie głupie.

Jak już pisałem -- play miał sporego plusa za *zachęcanie*, *zmuszanie* nigdy się dobrze nie kończy...

inzaghi89
22-06-2012, 11:37
Nie korzystałem z Play wcześniej. Nie wiem jakie oferty mieli - nie śledziłem tego.

DanielR
22-06-2012, 12:39
Po co mi telefon, który doładuję raz w roku kwotą 10 zł? Do grania mam komputer, godzinę mogę sprawdzić na zegarku... hmm ?
Już śpieszę z odpowiedzią. A chociażby po to, by umiejętnie wykorzystywać środki z konta, w ramach potrzeb, a nie przymuszania doładowaniem. Jakie 10 zł raz w roku???
Za 10 zł można wykupić dwa pakiety wartościowe 10 zł za 5 zł , co daje ok. 69 minut miesięcznie na rozmowy do wszystkich sieci + jednocześnie korzystając z profilu Darmowe rozmowy i SMS-y w Play można otrzymać 10 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów w sieci. I tak np. mojej mamie w zupełności to wystarcza. Ale to nie oznacza, że ma ładować 30 zł na miesiąc lub tym bardziej 50 zł (nawet na trzy miesiące).
Tak więc śmieszą mnie ludzie, którzy powielają bezmyślne stereotypy, że niby jak ktoś chce rok ważności za 5 zł, to równa się temu, że i ładuje raz w roku konto minimalną kwotą 5 zł. Pomyśl nad tym. ;)

Qper
22-06-2012, 13:51
Panowie przejdzie coś takiego
mam Play Fresh-a
w ważnością konta 05-2013
przechodzę na nową ofertę Play Fresha
to mam darmowe sms-y i rozmowy w Play oraz nielimitowany Internet
do 05-2013 ?

Nie. Jak przejdziesz to będziesz musiał doładować zgodnie z ofertą.

Qper
22-06-2012, 13:56
Oferta "0 za rozmowy i smsy do Play" jest dla tych co chcą więcej zapłacić w jednym doładowaniu.
Ogólnie oferta jak się ją przeliczy nie wypada źle.

Za doładowanie 100 zł mamy 5 miesięcy stałych darmowych rozmów i smsów w playu bez włączania pakietów.
100 zł dzielimy na 5 miesięcy i okazuje się, że wychodzi nam 20 zł ma miesiąc.

A za 20 zł możemy włączyć nielimitowane smsy do wszystkich + internet 1 GB.

Czyli reasumując za 20 zł miesięcznie można mieć więcej.

Gorzej jest w niższych doładowaniach.

Patryk
22-06-2012, 14:01
Witam, czy pakiet 1GB za 10zł jest dostępny tylko w nowej ofercie fresh?

bolek2004
22-06-2012, 14:08
Tak pakiet 1GB w cenie 10pln dostępny jest tylko w nowych ofertach. W starych cena jest taka jaka była.

TomekO
22-06-2012, 14:27
Czyli tak jak ktoś już pisał pogorszyli Lubię to! przy doładowaniu za 50 zł. jest 100 dni i nie ma tutaj darmowych rozmów po doładowaniu. W drugim profilu po doładowaniu są darmowe rozmowy. Przy migracji będzie konto ważne 14 dni dla kwoty doładowania ale okres ważności złotówek nie ulega zmianie ? Diabli wiedzą o co chodzi ? Jak będę miał konto nie ważne to promocyjne złotówki jeszcze będą ? Regulamin zmiany oferty (http://www.play.pl/resources/pdf/Oferta_Promocyjna_Zmien_na_Play_na_Karte_22062012. pdf)

bolek2004
22-06-2012, 14:38
Przy zmianie taryfy na nową ofertę, od dnia aktywacji ważność połączeń wychodzących skróci się do 14dni, a ważność konta promocyjnego pozostanie bez zmian,tak wynika z regulaminu

TomekO
22-06-2012, 14:43
Regulamin zmiany na Lubię to! jest trochę inny http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Zmien_na_Play_na_Kart e_Lubie_to_22062012.pdf

TomekO
22-06-2012, 14:49
@bolek2004 a czytałeś punkt 8 ?

inzaghi89
22-06-2012, 14:51
http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/play-na-karte/index.html tak przeglądam i zainteresowało mnie jedno jeszcze. Na ile bardziej opłaca się zmiana na tę taryfę, niż pozostanie w podstawowym Play Fresh z pakietem SMSów i minut do Play (10zł/smsy http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/nielimitowane-smsy-do-wszystkich-sieci/index.html + 10zł/minuty http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/nieograniczone-rozmowy-w-play-fresh/index.html).

bolek2004
22-06-2012, 14:54
TomekO Nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Punkt 8 mówi o tym że zostają środki na koncie głównym i promocyjnym i data tych promocyjnych pozostaje bez zmian, przepada reszta pakietów więc co Ci się nie zgadza??
Zresztą tak było w play do tej pory przy migracj z PF-lubię to z tym że data pakietu promocyjnego była taka sama jak konta głównego więc może to tylko mylący zapis w regulaminie, a w praktyce będzie tak jak było do tej pory. Czasem regulamin swoje a życie swoje jeśli chodzi o play

inzaghi89
22-06-2012, 14:59
Jak wygląda sprawa naliczania za internet w Lubię to!? Nadal jest to rozliczane za darmo w ramach P4, a z innych nadajników ciągnie pakiet?

bolek2004
22-06-2012, 15:03
inzaghi89 Nigdy nie było za darmo na własnych nadajnikach. Jak wykupisz pakiet netowy możesz z niego korzystać na wszystkich nadajnikach Orange Play i Plus i będzie pobierało z pakietu bez dodatkowych opłat.
To samo tyczy się pakietu który otrzymasz po doładowaniu w LT
Pomyliło ci się z Play Online , bo PO działa tylko na nadajnikach Play

TomekO
22-06-2012, 15:09
bolek2004 punkt 6 i 8 różnią się 14 okresem ważności bo pewnie ktoś to na kolanie pisał. Moim zdaniem przy takiej dwuznaczności powinni stosować okres bardziej korzystny dla klienta.

bolek2004
22-06-2012, 15:19
Po prostu się machnęli , nawet na to uwagi nie zwróciłem :)

TomekO
22-06-2012, 15:39
Nie wiem czy ja dobrze rozumuję ale teraz są dwie oferty: Play Lubię to! i Play na Kartę Lubie to! ? Jak jestem w tej starszej wersji to mnie obowiązują stare zasady bo nikt nie odwołał wcześniejszej promocji ? Przynajmniej ja nie widzę informacji o ewentualnym odwołaniu ?

xaviero
22-06-2012, 15:44
Tak zgadza się, nie można pozbawić Ciebie czegoś do czego prawa nabyłeś.
przykładem jest np: użytkowanie taryf One które już nie obowiązują a które działają :)

bolek2004
22-06-2012, 15:47
Są 2 oferty Lubię to i doszła jedna oferta Play na kartę. Jeśli chodzi o ofertę lubię to jeśli sam nie zmienisz taryfy pozostaniesz w tej "starszej" wersji i obowiązują cię regulaminy i cenniki tej starszej. Możesz przejść na nową wersję ale wtedy już nie ma możliwości aktywacji starej wersji. Od dzisiejszego dnia obowiązuje nowa wersja lubię to , nie ma możliwości włączenia starej

TomekO
22-06-2012, 15:58
MariuszW moim zdaniem mogą zmienić "Operator zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania niniejszej Oferty Promocyjnej, bez konieczności podawania przyczyn, z zastrzeżeniem, że zmiana lub odwołanie warunków nie wpływa na prawa i obowiązki uprzednio nabyte przez Użytkownika, co oznacza, że Użytkownik nie traci pozostałych do wykorzystania darmowych MB, o ile nie minął w dniu odwołania lub zmiany niniejszej Oferty Promocyjnej okres ważności darmowych MB, a kolejne Doładowania nie będą skutkowały przyznaniem Pakietu. Informacja o zmianach w niniejszej Ofercie Promocyjnej zostanie opublikowana na stronie internetowej www.playmobile.pl lub w inny sposób podana do wiadomości publicznej." Czyli spokojnie mogę załadować za 50 zł. i będę miał 150 dni ważne konto będąc w starej wersji ? ;)

xaviero
22-06-2012, 16:17
Regulamin podstawowy Twojej oferty, na pewno zawiera takie oto sformułowanie:
Operator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej Oferty Promocyjnej, bez konieczności
podawania przyczyn, z zastrzeżeniem, iż zmiana warunków nie wpływa na prawa i obowiązki
uprzednio nabyte przez Użytkownika.
Czyli nie będzie możliwa aktywacja lub migrację na odwołaną ofertę, natomiast możesz dalej w niej pozostać.

inzaghi89
22-06-2012, 16:21
@bolek2004: a te "darmowe" internety w Lubię to! i tzw. lejek? O to mi chodziło. Bo że pakiety są normalnie rozliczane po innych nadajnikach to ja wiem. Korzystam po prostu ze zwykłego fresha, gdzie nie ma darmowych internetów i lejków (albo nie było do dziś - nie przeglądałem nowych pakietów). A z tego co wiem Lubię to! ma np. darmowego facebooka.

TomekO
22-06-2012, 16:49
Reasumując dla starych jest osobny cennik promocji i regulamin bonusów a dla nowych lub tych co chcą migrować do nowej oferty jest osobny.

xaviero
22-06-2012, 17:02
Szanowni Państwo.
Przedstawiając poszczególne punkty Regulaminu ofert migracji na nowe taryfy "Lubię To"

bolek2004 punkt 6 i 8 różnią się 14 okresem ważności bo pewnie ktoś to na kolanie pisał. Moim zdaniem przy takiej dwuznaczności powinni stosować okres bardziej korzystny dla klienta.
informuję że:

7. Powrotna zmiana Oferty z Play na Kartę Lubię to! jest możliwa tylko na Ofertę Play Fresh i Ofertę Play na kartę, w tym celu należy:
a. wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *163*#, a następnie wybrać odpowiednią opcje albo;
b. zalogować się na stronie 24.play.pl i wybrać odpowiednią opcję.
8. W wyniku zmiany oferty:
a. Użytkownik zachowuje kwotę wynikającą z Doładowania oraz promocyjne pakiety złotówek przyznane na podstawie innych Ofert Promocyjnych, okres ich ważności pozostaje niezmieniony.
b. przepadają wszelkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, bonusy za doładowanie, rabaty, uprawnienia lub usługi uzyskane przez Użytkownika na podstawie dotychczasowych Ofert Promocyjnych lub regulaminów promocji chyba, że są one dostępne dla Użytkowników Play na Kartę Lubię to! w chwili zmiany oferty przez Użytkownika lub warunki innych Ofert Promocyjnych stanowią inaczej,
c. przepadają wszystkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, rabaty przyznane w drodze indywidualnych ustaleń z P4.

Czyli punkt 6 informuję co stanie się jeżeli zmienimy ofertę z Starej LubięTo! na Nową LubięTo!.
A punkt 8 co stanie się jeżeli zmienimy ofertę nową na: Ofertę Play Fresh i Ofertę Play na kartę

pomiędzy pkt 6 a 8 jest jeszcze pkt 7 który dokładnie informuję znaczenie punktu 8

bolek2004
22-06-2012, 17:28
inzaghi89 W nowej wersji LT jak najbardziej jest lejek, a czy działają te darmowe portale typu facebook to trudno powiedzieć, nic nie ma na ten temat, ale podejrzewam że działają.

TomekO
22-06-2012, 17:33
Mimo wszystko kupy się nie trzyma. Mam taryfę Play na kartę lubię to! którą zmieniam na Play na Kartę, ładuję za 50 zł. i wykonuję zmianę powrotną. Jaki jest okres ważności - 14 dni zgodnie z pkt. 6 regulaminu zmiany na Lubie to! czy może bez zmian zgodnie z pkt. 8 regulaminu zmiany Play na Kartę.

W cenniku oferty Play na Kartę Lubię to! znalazłem jeszcze zapis "Prędkość transmisji danych wynosi 32Mb/s". Chyba trzeba brać w ciemno póki tego nie poprawią ;) http://www.play.pl/resources/pdf/Cennik_Oferty_Play_na_Karte_Lubie_to_22062012.pdf

bolek2004
22-06-2012, 17:40
Po migracji masz konto ważne 14 dni, konto promocyjne pozostaje bez zmian i cała filozofia

Aneta
22-06-2012, 17:48
W opcji FRESH All Inclusive Rozmowy (Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play) otrzymasz nielimitowane rozmowy i SMS-y w Play po każdym doładowaniu

Oraz konto ważne rok :)

http://s1.pokazywarka.pl/i/1157890/162862/1.jpg

TomekO
22-06-2012, 17:50
Pewnie tak miało być ;) Trzeba dać Playowi parę dni na dopracowanie regulaminu.

dejw
23-06-2012, 13:37
Troche lipna ta oferta. Ja tam zostaje przy lubie to!. Wedlug mnie jest najbardziej korzystna.

Prezesihno
23-06-2012, 13:46
Te nowe taryfy Playa na kartę mi całkowicie nie odpowiadają. Nie znoszę przymusu, niestety musieli ruszyć ważność konta. Dziekuję za taką ofertę, mam nadzieję, że nie ruszą starych taryf, a jak ruszą, czas na zmianę operatora.

luks
23-06-2012, 14:32
Przymus jak przymus, co innego darmowe SMSy w Heyah przy praktycznie nieograniczonej ważności połączeń wychodzących (chociaż i tego przecież długo nie było), a co innego darmowe rozmowy i SMSy w Play. Przy rocznej ważności konta oznaczałoby to stan darmowy za 5zł/rok, już nie przesadzajmy ;)

Sam na początku byłem w taryfie Play Fresh (od samego początku) i roczną ważnośc konta uważałem za ogromny plus. Ładowałem przeważnie za 10zł (1-3 razy na miesiąc) i byłem zadowolony. Wraz z kupnem smartfona wliczyłem, że bardziej opłaca mi się przejść na Lubię to (wtedy jeszcze stare) i ładować co jakiś czas za 50zł. Po jakimś czasie doceniłem wygodę, ostatnio załadowałem 2x50zł (z programu doładowań i 30% za facebooka dostałem łącznie 50zł na konto promocyjne) i mam spokój na 4-5 miesięcy. Nowe Lubię zmienia dla mnie tylko tyle, że teraz będę mógł wykonać jedno doładowanie (zamiast dwóch) w celu otrzymania łącznie 2GB pakietu. No, ale jak wspomniałem, konto mam pełne, więc nad ewentualną zmianą taryfy będę się zastanawiał w okolicach października (może w tym czasie dojdzie coś nowego) :)

DanielR
23-06-2012, 15:15
Przymus jak przymus, co innego darmowe SMSy w Heyah przy praktycznie nieograniczonej ważności połączeń wychodzących (chociaż i tego przecież długo nie było), a co innego darmowe rozmowy i SMSy w Play. Przy rocznej ważności konta oznaczałoby to stan darmowy za 5zł/rok, już nie przesadzajmy ;)
Ale bzdura! Przecież chcąc skorzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Play i tak należy doładować konto określonym nominałem. Od kiedy to masz 30-dniowy stan darmowy, po doładowaniu konta za 5 zł raz na rok?! Jak już masz coś pisać, to naprawdę chociaż nie pisz takich bzdur! :confused:

Sam na początku byłem w taryfie Play Fresh (od samego początku) i roczną ważnośc konta uważałem za ogromny plus. Ładowałem przeważnie za 10zł (1-3 razy na miesiąc) i byłem zadowolony. Wraz z kupnem smartfona wliczyłem, że bardziej opłaca mi się przejść na Lubię to (wtedy jeszcze stare) i ładować co jakiś czas za 50zł. Po jakimś czasie doceniłem wygodę, ostatnio załadowałem 2x50zł (z programu doładowań i 30% za facebooka dostałem łącznie 50zł na konto promocyjne) i mam spokój na 4-5 miesięcy. Nowe Lubię zmienia dla mnie tylko tyle, że teraz będę mógł wykonać jedno doładowanie (zamiast dwóch) w celu otrzymania łącznie 2GB pakietu. No, ale jak wspomniałem, konto mam pełne, więc nad ewentualną zmianą taryfy będę się zastanawiał w okolicach października (może w tym czasie dojdzie coś nowego) :)
No i ok, Tobie ta zmiana akurat odpowiada, ale uwierz, że naprawdę nie każdemu. Spokojnie można by te zmiany, czyli wydłużenie ważności bonusowych nielimitowanych połączeń wprowadzić do istniejącego już profilu Darmowe rozmowy i SMS-y w Play, w taryfie Fresh. I nikomu by to w niczym nie przeszkadzało. Przepraszam, nie przeszkadzałoby użytkownikom, bo widocznie Fresh przeszkadza samym jego twórcom. ;)

luks
23-06-2012, 15:53
Ale bzdura! Przecież chcąc skorzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Play i tak należy doładować konto określonym nominałem. Od kiedy to masz 30-dniowy stan darmowy, po doładowaniu konta za 5 zł raz na rok?! Jak już masz coś pisać, to naprawdę chociaż nie pisz takich bzdur! :confused:

Chyba się nie zrozumieliśmy, pisałem o nowej taryfie - Play na kartę, w której nielimitowane rozmowy i SMSy do Play są ograniczone tylko ważnością połączeń wychodzących. Siłą rzeczy, przy tak skonstruowanej ofercie, nie można dać również rocznej ważności konta.

Jak dla mnie ta oferta (tyle, że potrzebuję więcej internetu, więc jestem w Lubie to) ma sporo plusów. Żeby we Freshu mieć 100 dni Stanu darmowego, trzeba ładować 2x50zł lub 3x30 + 1x10zł (i inne kombinacje mniejszych nominałów), w nowej taryfie wystarczy jednorazowe doładowanie za 50zł, a jeśli ktoś wydaje więcej, resztę może załadować nawet nominałami po 5zł. Do tego bardzo opłacalny pakiet internetowy 1GB, właściwie niezadowoleni mogą być tylko Ci, którzy wykorzystują poniżej 200MB (9zł we Freshu).

P.S. Odnoszę wrażenie, że nie rozumiesz nowej oferty, skoro piszesz:

Spokojnie można by te zmiany, czyli wydłużenie ważności bonusowych nielimitowanych połączeń wprowadzić do istniejącego już profilu Darmowe rozmowy i SMS-y w Play, w taryfie Fresh.
To nie są żadne bonusowe nielimitowane połączenia, ich nie dostaje się po doładowaniu, są standardowo w cenniku. Tutaj liczy się tylko ważność konta na połączenia wychodzące (jak bezpłatne SMSy w Heyah).

Wszystko zależy kto i za ile ładuje. Jeśli niższe kwoty -> Play Fresh, jeśli wyższe (w sensie przynajmniej 50zł/100dni) -> Play na kartę.

DanielR
23-06-2012, 16:09
Chyba się nie zrozumieliśmy, pisałem o nowej taryfie - Play na kartę, w której nielimitowane rozmowy i SMSy do Play są ograniczone tylko ważnością połączeń wychodzących. Siłą rzeczy, przy tak skonstruowanej ofercie, nie można dać również rocznej ważności konta.
No jak nie można?! :eek: A dotychczas, to niby jak było? Jeszcze raz. Miałeś profil Darmowe rozmowy i SMS-y w Play. I tylko wówczas, gdy chciałeś rozmawiać bez limitu w sieci, i tak musiałeś doładować konto określoną kwotą. No powiedz mi, bo nie pojmuję, jaki problemem jest naniesienie tych poprawek, bo do nich w sumie sprowadza się ta cała nowa taryfa, na "stary" profil Fresh'a??? Czy to dla Ciebie aż tak trudne do ogarnięcia? A inną kwestią jest to, że zapewne zrobiono to celowo. Teraz powoli wystarczy powyłączać wszelkie promocyjne profile i pakiety w taryfie Fresh, by niejako "dobrowolnie zmusić" do przejścia przynajmniej cześć abonentów na z*****tą taryfę Play na Kartę korzystną przede wszystkim dla... P4. :)

To nie są żadne bonusowe nielimitowane połączenia, ich nie dostaje się po doładowaniu, są standardowo w cenniku. Tutaj liczy się tylko ważność konta na połączenia wychodzące (jak bezpłatne SMSy w Heyah).
Ale to nie ma zupełnie żadnego znaczenia. Cennik czy promocja. W praktyce, działało to na takich samych zasadach. W jedynym i drugim przypadku jest to bonus za określone doładowanie kotna. To tylko taka marketingowa ściema, że niby stwarza to jakąś jakościową różnicę :D. Wcześniej też wystarczyło kupić odpowiedni starter (za 9 zł), z właściwym profilem i nie musiałeś nawet nic aktywować, by automatycznie, po doładowaniu dostać "darmowe" połączenia i SMS-y w obrębie sieci.
A jak się chce, to zarówno promocję jaki cennik można zlikwidować. Tak naprawdę, to nic nie jest dane na stałe i niczego w ofertach sieci nie można być tak do końca pewnym. ;)

luks
23-06-2012, 16:16
No nie można, nie jest bonus który dostaje się po doładowaniu (jak w Play Fresh) tylko Stan Darmowy (rozmowy i SMSy w Play) na zawsze. Masz ważne połączenia wychodzące = masz SD. Gdyby wprowadzili roczną ważność konta do Play na kartę, miałbyś SD za 5zł na rok.

DanielR
23-06-2012, 16:31
luks, w profilu Darmowe rozmowy i SMS-y w Play np. po doładowaniu za 50 zł miałeś stan darmowy w sieci przez 50 dni - tak? Teraz, gdyby nanieśli te poprawki, miałbyś go przez 100 dni. No ale przecież po upływie tego czasu, by znowu mieć stan darmowy w obrębie sieci na 100 dni, znów musiałbyś ładować konto za...? Właśnie 50 zł. Poza wydłużeniem bonusów (szczególnie przy doładowaniach za 50 zł), nic by się w tej kwestii nie zmieniło. Za to wszystko jak dotychczas byłoby w jednym profilu. I ten kto chciałby rozmawiać i SMS-ować bez limitu, dalej ładowałby, bo musiałby to robić, określonymi nominałami (jak dotychczas) tyle, że miałby dłużej - 100, a nie 50 dni ważny stan darmowy. Za to ci którym nie zleżałoby na "darmowej" gadce w sieci, nie mieliby parcia doładowanie. Po co w tym celu nowa taryfa, skoro zmiana dotyczy jedynie długości stanu darmowe po doładowaniu? :)

luks
23-06-2012, 18:39
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Nie ma co się oszukiwać, Play z nową taryfą zarobi na mniej świadomych klientach (znaczy tych co ładują za mniejsze kwoty, będą to musieli robić często). Ogólnie trochę racji masz, ale przy wyższych doładowaniach (jednorazowe 50zł/100dni), nowa oferta jest całkiem atrakcyjna, więc nie ma co jej tak demonizować.

DanielR
23-06-2012, 19:55
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Nie ma co się oszukiwać, Play z nową taryfą zarobi na mniej świadomych klientach (znaczy tych co ładują za mniejsze kwoty, będą to musieli robić często). Ogólnie trochę racji masz, ale przy wyższych doładowaniach (jednorazowe 50zł/100dni), nowa oferta jest całkiem atrakcyjna, więc nie ma co jej tak demonizować.
A tak, tu się z Tobą całkowicie zgadzam. Ja nie "demonizuje", a najzwyczajniej w świecie staram się zwracać uwagę na wszystko, nie bijąc wyłącznie bezmyślnych peanów na cześć każdej oferty, którą tylko wprowadzi jakaś sieć. ;)

tl111
24-06-2012, 08:47
Ogólnie trochę racji masz, ale przy wyższych doładowaniach (jednorazowe 50zł/100dni), nowa oferta jest całkiem atrakcyjna, więc nie ma co jej tak demonizować. Przymierzałem się do tej wersji z darmowymi rozmowami. Przy takim doładowaniu (50) byłaby do przyjęcia za fresza ale ... No właśnie, to ALE to jest brak pakietów danych za 3 pln. Przy moim użytkowaniu musialbym dopłacać 7 pln /m-c za pakiet z którego wykorzystuję 10 MB. Bez sensu.

luks
24-06-2012, 21:00
@tl111, doskonale to znam, wcześniej miałem Nokię 6300 i najczęściej wystarczał mi pakiet 25MB (wtedy jeszcze za 5zł), więc podwyżka spora. Zresztą pisałem w którymś poście, że jeśli ktoś wykorzystuje poniżej ~200MB/msc, ma prawo być niezadowolonym.

W nowej ofercie brakuje też pakietu 100min do Play i na stacjonarne. Ja rozumiem, że skoro jest SD to częściowo ten pakiet staje się zbędny, ale brak tanich rozmów na stacjonarne dyskwalifikuje tę taryfę choćby dla mojej rodzicielki. W sumie szkoda, bo dla niej Play na kartę byłby ciut bardziej opłacalny od Fresha.

P.S. Na moją "łagodną" ocenę nowej taryfy wpływa pewnie fakt, że od stycznia jestem w Lubię to i przyzwyczaiłem się do wyższych, ale za to rzadszych doładowań. Z ciekawości prześledziłem historię doładowań na P24 i przez ponad dwa lata (Fresh) ładowałem praktycznie samymi nominałami 5-10zł :D

Szkoda, że wygłupiają się z tymi pakietami na 7dni. Daliby 250MB/5zł po bożemu, czyli na miesiąc i byłoby miodzio. Wtedy sam bym się zastanowił nad nową taryfą.

bolek2004
24-06-2012, 21:12
To jest właśnie jedyny ból tej taryfy. Mi nawet krótka ważność nie przeszkadza, ale żeby dali jakiś mniejszy pakiet netu w niższej cenie. Bo tak to wydawałbym w tej nowej taryfie 15pln/miesiąc kupując 10za5 i pakiet netu 1gb za 10pln, tylko problem w tym że miesięcznie wykorzystuje około 150-200MB netu więc lwia część pakietu będzie przepadać. Może za jakiś czas wprowadzą jakiś niższy pakiet za niższą cenę, bo czy tak czy tak trzeba wydać te 200pln/rok żeby mieć ważność konta więc play nie będzie stratny, z drugiej strony skarbonka będzie się robić na koncie ale to da się przeżyć. Zresztą nie wiem po co komu 1GB na miesiąc w smartfonie.

LARGO
25-06-2012, 09:38
Własnie zmieniłem z " AI Darmowe rozmowy i SMSy w Play Fresh" na ofertę "PLAY na kartę" i niestety zawiodłem się bo niema usług co byly w we Fresh np. Programu doładowań:( co bylo opłacalne pryz doładowaniu za 100 zl:)

bolek2004
25-06-2012, 09:47
Program doładowań powinien być w tej taryfie. Jeśli dziś zmieniłeś na nową ofertę to trzeba trochę poczekać żeby wszystko się przemigrowało na nową taryfę przeważnie do 24 godzin. Prawie zawsze jest tak że po zmianie taryfy nie da się od razu aktywować różnych pakietów więc poczekaj.

LARGO
25-06-2012, 09:51
Program doładowań .
Wiem tylko ze ta usługa nie widniej w zestawieniu usług Oferty'Play na karte"

pakierhakierxd
25-06-2012, 09:58
Pewnie nie zdążyli dodać.

bolek2004
25-06-2012, 10:42
LARGO To że jakiejś usługi nie ma w Play24 nie oznacza że usługa nie działa w danej taryfie. Jest do tego kod *111*50*1# . Kiedyś był pakiet 30za10 i też go przez play24 nie można było aktywować, a kodem się dało jak najbardziej.

Dawid Krzywicki
25-06-2012, 13:38
Ja nie rozumiem o co chodzi w tych nowych taryfach. Tak szczerze mówiąc to mało ta oferta się wyróżnia.

Qper
27-06-2012, 10:45
LARGO To że jakiejś usługi nie ma w Play24 nie oznacza że usługa nie działa w danej taryfie. Jest do tego kod *111*50*1# . Kiedyś był pakiet 30za10 i też go przez play24 nie można było aktywować, a kodem się dało jak najbardziej.

Nie jest tak do końca jak piszesz. Te pakiety które wymieniłeś były/są celowo ukryte. Natomiast Program doładowań jest standardową usługą która zawsze była dostępna. W tej ofercie jej nie będzie.

Tak się zastanawiam po co stworzyli tą ofertę skoro bardziej chyba się opłaca przejść na abonament...
To czym wygrywał Play była różnorodność usług, a teraz jest nastawienie "damy wam dużo, za więcej..."

Trochę to bez sensu dlatego po tym co czytam zostaje przy dotychczasowym profilu z różnymi pakietami danych, programem doładowań i pakietem do stacjonarnych.

Specjalnie kupiłem starter żeby zobaczyć jakie usługi są dostępne.
Generalnie jest ubogo...

http://img685.imageshack.us/img685/4669/play24.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/685/play24.png/)

Programu doładowań nie ma na bank w tej ofercie.

http://img209.imageshack.us/img209/3961/play242.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/209/play242.png/)

Nastepnym razem staraj sie edytowac posty /grfx

TomekO
27-06-2012, 15:02
Program Doładowań jest w Play na Kartę Lubię To! http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Program_doladowan_dla _Oferty_Promocyjnej_Lubie_to_22062012.pdf

bolek2004
27-06-2012, 17:17
Zgadza się mój błąd wygląda to następująco:
W taryfię Nowy Play na kartę lubię to:
-dostępny jest program doładowań
-dostępny jest pakiet 100min/5pln na stacjonarne.
Natomiast w taryfie Nowy Play na kartę jest brak tych pakietów
Zresztą to wina playa bo zamiast dokładnie poinformować w komunikacie które pakiety są dostępne w nowych taryfach to tego nie zrobił, nawet konsultanci na tym forum nie wiedzą dokładnie które działają a które nie. Trzeba sobie kartę kupić i samemu testować.

TomekO
27-06-2012, 17:41
Tutaj jest trochę regulaminów http://www.play.pl/pl/obsluga-klienta/dokumenty/regulaminy-promocji/index.html#karta

Dawid
28-06-2012, 21:35
Jak to jest z nielimitowanym internetem czy jest tylko na nadajnikach PLAY czy all?????

jahu
28-06-2012, 21:40
Na całej sieci Play, Plus, Orange :)

didix
29-06-2012, 08:40
Hej, a co się dzieje ze środkami na koncie w ofercie Play na Kartę, jeżeli minie ważność konta a ja zapomnę ją doładować?

I czy przy zmianie taryfy z Fresh na Play na kartę środki na koncie głównym przechodzą czy znikają i odwrotnie?

LARGO
29-06-2012, 08:45
I czy przy zmianie taryfy z Fresh na Play na kartę środki na koncie głównym przechodzą czy znikają i odwrotnie?
Środki konta głównego i konta promocyjnego nie znikają , przechodzą na nowa taryfę. Znikają tylko wszelkie bonusy i kupione usługi, pakeity

inzaghi89
29-06-2012, 14:32
Czyli jeśli dobrze rozumiem to 'złótówki' znikną jeśli zmienie Fresha na Lubie to!. Tak?

xaviero
29-06-2012, 14:36
inzaghi89: Dokładnie wygląda to tak (Twój przypadek zmiana z Fresh na Play na Kartę Lubię To!)

a.Użytkownik zachowuje kwotę wynikającą z Doładowania oraz promocyjne pakiety złotówek
przyznane na podstawie innych Ofert Promocyjnych. Okres ważności kwoty wynikającej
z Doładowania wynosi 14 dni od momentu migracji, a okres ważności złotówek przyznanych
w ramach Ofert Promocyjnych pozostaje niezmieniony,

b. przepadają wszelkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, bonusy za doładowanie, rabaty,
uprawnienia lub usługi uzyskane przez Użytkownika na podstawie dotychczasowych Ofert
Promocyjnych lub regulaminów promocji chyba, że są one dostępne dla Użytkowników Play na
Kartę Lubię to! w chwili zmiany oferty przez Użytkownika lub warunki innych Ofert
Promocyjnych stanowią inaczej,

c. przepadają wszystkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, rabaty przyznane w drodze
indywidualnych ustaleń z P4.

inzaghi89
29-06-2012, 15:32
@MariuszW: super. Wszystko jasne dla mnie teraz. Stracę aktywne pakiety, ale pakiet złotówek pozostanie niezmienny. Takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzięki :).

Kondrus
01-07-2012, 14:30
W nowym play na Kartę jakie będą pakiety internetowe? Ktoś tutaj wspominał, że 10zł za 1GB?
I oczywiście będzie możliwość wykupienia pakietów sms do wszystkich?

Qper
02-07-2012, 07:14
Jest możliwość wykupienia smsow do wszystkich za 10 zł / 30 dni
Pakiety internetowe to w zasadzie ten jeden bo tylko on jest na 30 dni...

Kondrus
02-07-2012, 08:54
Ok Ok juz znalazłem w regulaminach... 250MB na 7 dni za 5zł i 1GB na 30dni za 10zł. Aż tak dużo nie potrzebuję, ale cóż trzeba będzie zacząć więcej używać Skype ;)

Rostoff
09-08-2012, 10:41
Czy w taryfie Play na Kartę internet wykupiony za 10zł na 30 dni jest nie limitowany ? czyli mam rozumieć ze jak wykorzystam ten 1GB to internet zwolni ale będzie dalej dostępny przez te 30 dni

inzaghi89
09-08-2012, 11:06
Raczej chodzi o to, że po 30 dniach jeśli nie wykorzystasz tego 1GB, to przepadnie. Ale mogę się mylić, bowiem w regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat, a z informacji na stronie http://www.play.pl/pl/obsluga-klienta/uslugi/nielimitowany-internet/ wynika to, co sam zauważyłeś.

Rostoff
09-08-2012, 11:11
Zauważyłem własnie ze w regulaminie nic nie ma ale reklamują to jako "Nielimitowany Internet" i jestem ciekaw jak to w końcu jest czy mamy tylko 1GB i po wykorzystaniu go internet nie działa czy działa tylko zwolniony do minimum

xaviero
09-08-2012, 13:02
Sprawa jest przekazana do wyjaśnienia, faktycznie wielu użytkowników może mieć wątpliwości.
Jak tylko dostaniemy informację o szczegółach pakietu "Nielimitowany Internet 250MB /1GB" po wykorzystaniu jednostek transmisji danych, informacja niezwłocznie pojawi się w tym wątku.

way
13-08-2012, 16:20
Ja niedługo będę migrowała z fresha na PLAY na Karte. W sumie wydam mniej bo policzyłem sobie, że w ciągu roku wydaje na telefon 150zł, ale to w przypadku gdy jeszcze nie miałem smartfona. Smartfon to dodatkowe 9zł na msc za pakiet 200mb (dla mnie optymalny), czyli rocznie dochodzi 108zł, razem byłoby 258zł.
Po zmianie na PLAY na Karte będę doładowywał co 3 msc za 50zł, rocznie wyjdzie mi 200zł. Przy doładowaniu prze neta dojdzie jeszcze bonus 15% czyli 7,5. No i po odjęciu pakietów za internet (10zł za 1GB) wyjdzie do wykorzystania do innych sieci 9,2zł na miesiąc. A za to mamy 31,7min rozmów lub 102sms. W zanadrzu jest jeszcze pakiet 10 za 5, więc powinno być OK.

TomekO
14-08-2012, 10:30
Przy takim profilu chyba lepiej się opłaca Play Lubię To! Przy doładowaniu za 50 zł. na 3 miesiące dostaniesz 1 GB z lejkiem czyli o wiele więcej niż 200 MB na miesiąc. Doładowanie przez facebooka da +30% na konto promocyjne a na koncie głównym zostanie 50 zł.

way
14-08-2012, 11:22
Kurcze, no właśnie, zastanawiałem sie nad Play Lubię To! bo 1GB na miesiąc nie potrzebuję, ale że zdecydowana większość moich SMS idzie do Play (pewnie z 80%), nie rozmawiam dużo, ale tu już raczej poza Play... niby to liczyłem, ale poczekam do końca miesiąca i zobaczę dokładniej jak to wygląda.
Tylko inna sprawa - co robić z pieniędzmi które będą się pewnie akumulowały na koncie?? Miałem tak jeszcze przed wprowadzeniem Play Fresh!

P.S.
O co chodzi z Programem doładowań? Jak doładuje za 60zł Play Lubie to! to dostane 30 minut do wszystkich krajowych sieci?? I jeżeli tak to ile dni to będzie ważne??

P.S. 2
Dobra, znalazłem- http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Program_doladowan_dla _Oferty_Promocyjnej_Lubie_to_22062012.pdf

To teraz bym mógł doładowywać za 60zł a nie za 50zł, ale jeśli ktoś nie zna jakiegoś dobrego sposobu na wydawanie kasy zakumulowanej na koncie, to tylko bym sobie robił skarbonkę w telefonie której nie mogę rozbić.

TomekO
14-08-2012, 11:48
Za 10 zł. miesięcznie można kupić nielimitowane smsy do wszystkich sieci ale lepiej pisać chyba emaile czy korzystać z komunikatora internetowego skoro internet jest za darmo. W Play na kartę są darmowe smsy do Playa. Skoro 10 zł. trzeba by wydać to lepiej mieć 1 GB z lejkiem i smsy do wszystkich czy 1 GB danych miesięcznie i smsy do Playa + rozmowy. Jak nic nie pokręciłem to sam wybierz. Program doładowań da Ci za 60 zł. 30 minut do wszystkich i 30 minut do Play i stac. na 30 dni. http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Program_doladowan_dla _Oferty_Promocyjnej_Lubie_to_22062012.pdf

Rostoff
15-08-2012, 08:43
Ja tak samo wykalkulowałem sobie jak way

Wydam raz na 3 miesiące 50zł i mam spokój jako ze większość moich rozmów jest własnie w play dodatkowo internet 10zł na miesiąc (czyli 30zł przez 3 miesiące ) , wiec zostanie jeszcze 20 zł na wydanie do tego co miesiąc pakiet 10 za 5 i wtedy za 5zł mam 34 minuty do innych sieci i to mi spokojnie starczy na te 3 miesiące :)

widex
24-08-2012, 17:03
Wyjdzie mi troszkę drożej, ale tylko trochę. Wracając do zmiany taryfy.
Jak długo czekaliście na zmianę z Play Fresh All Inclusive na Play na kartę?

jahu
24-08-2012, 17:12
Składasz dyspozycję dziś - nową taryfę masz jutro :)

widex
24-08-2012, 17:21
Dzięki jahu za pomoc. Tak myślałem, ale dla pewności. Regulaminowe 7 dni mnie wystraszyło.

Jestem człowiekiem uzależnionym od posiadania pakietu na Internet, dlatego pytam. czy będę musiał jakiś czas po prostu czekać. ^^

jahu
24-08-2012, 17:26
Tylko musisz uważać bo po zmianie taryfy zostają złotówki na koncie głównym i promocyjnym cała reszta jest kasowana. Ważność konta na połączenia wychodzące jest ustawiana na 14 dni. Także powinieneś do dwóch tygodni doładować konto. No i zmień taryfę na Play Na Kartę "Lubie To".

widex
24-08-2012, 17:36
Naturalnie, wiem o tym. Zostało mi kilka MB, które wykorzystam dzisiaj i 2 zł. Konto doladuje po zmianie taryfy. Nie warto przed. ;)

<