PDA

Zobacz pełną wersję : Abonament Brak oferty w ramach przedłużenia umowy

Krawiec_91
18-02-2014, 10:57
Witam,

od jakiegoś czasu użeram się z konsultantami PLAY aby przedstawiono mi ofertę w ramach przedłużenia umowy. W którymś z kolei zgłoszeniu na PLAY24 dostałem po 2 tygodniach informację, że zadzwoni do mnie konsultant aby przedstawić warunki nowej umowy. Jutro umowa ta się kończy a nikt się ze mną nadal nie kontaktował. Czy istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z osobą która obsługiwała moje zgłoszenie (Dawid M****) aby dowiedzieć się dlaczego konsultant nie dzwoni?

corrado
18-02-2014, 11:38
Ten gość tak samo odpisuje każdemu.
Ja przerabiam to samo...
Odpowiada ludziom na zgłoszenia tak samo i bez pokrycia.

Krawiec_91
18-02-2014, 11:47
Aha...czyli pewnie nie doczekam się kontaktu ze strony jakiegokolwiek konsultanta. Dzwoniłeś może do biura obsługi czy też kontaktowałeś się z nimi w jakikolwiek inny sposób?

corrado
18-02-2014, 11:53
Nie robiłem tego , bo jak czytam,że ludzie dostają to co na stronie to nie chce mi się czasu tracić na takie bzdurne rozmowy.
Zgłoszenie ma taką samą wartość.

Właśnie dzwoniła babeczka z PLAY !

Podała mi to co na stronie albo zbliżone warunki
79 zł 2gb no limit smsy i rozmowy umowa na 15 mies bez telefonu.
Podziękowałem grzecznie za te propozycje ,zapytałem czy jest szansa na umowę 12 mies odparła , że nie.

Wypowiedzenie a poźniej przeniesienie numeru :)

Krawiec_91
18-02-2014, 12:17
A mógłbyś mi powiedzieć kiedy kończy Ci się umowa?
A co do oferty to porażka...

corrado
18-02-2014, 12:19
11 marca

Krawiec_91
18-02-2014, 12:21
Ok, dzięki :)

corrado
18-02-2014, 13:36
wypowiedzenie złożyłem , jak nie otrzymam normalnych warunków to zostanę przy karcie albo przeniosę numer.

joana_p
18-02-2014, 22:14
Ja rozwiązuję umowę 12 marca. Dostałąm pismo z propozycją umowy bez tel na 18 m-cy. Oczywiście interesowała mnie oferta z telefonem o czym wcześniej rozmawiałam. W styczniu miałam telefon z BOK z ofertą telefonów droższych niż na początku stycznia :-) Od tego momentu cisza.
W związku z wprowadzenie nowej oferty dzisiaj próbowałam ostatni raz porozmawiać BOK, ale usłyszałam tylko, że propozycja, którą przedstawili mi konsultanci telefonicznie jest ostateczną ofertą..
Ja próbowałam, ale nie warto !

JanuszW
18-02-2014, 22:37
Nie robiłem tego , bo jak czytam,że ludzie dostają to co na stronie to nie chce mi się czasu tracić na takie bzdurne rozmowy.
Zgłoszenie ma taką samą wartość.

Właśnie dzwoniła babeczka z PLAY !

Podała mi to co na stronie albo zbliżone warunki
79 zł 2gb no limit smsy i rozmowy umowa na 15 mies bez telefonu.
Podziękowałem grzecznie za te propozycje ,zapytałem czy jest szansa na umowę 12 mies odparła , że nie.

Wypowiedzenie a poźniej przeniesienie numeru :)

Trzeba przejść na Firmę, za 39,99 netto będzie full no-limit's + 1 GB za dodatkowe 15 zł można włączyć pakiet 1,5 GB razem będzie 2,5 GB. Brutto wyjdzie 67,64, full no-limit's to, jakby ktoś nie wiedział, nielimitowane do wszystkich i na stacjonarne oraz nielimitowane sms-y i mms-y o
darmowym LTE do końca roku nie wspomnę.

corrado
19-02-2014, 08:23
Jak nie prowadzę działalności to jak mam niby to zrobić :P

<