PDA

Zobacz pełną wersję : Internet Problem z połączeniem do sieci.

Agnieszka1307
20-01-2014, 17:41
Witam, zakupiłam dzisiaj internet mobilny 4G LTE dla firm (25 GB) z modemem HUAWEI E3272 i chciałam zapytać czemu nie działa? Po automatycznym zainstalowaniu sterowników urządzenia i kliknięciu zakładki "POŁĄCZ" pisze "zarejestruj sie w sieci przed próbą połączenia". Modem świeci się 2 razy na kolor zielony co 2 sekundy. Proszę o pomoc.

beeingrebel
20-01-2014, 17:44
Karta SIM najwyraźniej nie jest jeszcze aktywna. Poczekaj jakiś czas - jeśli zniknie komunikat "Zarejestruj się w sieci przed próbą połączenia" to znaczy, że karta już działa i można korzystać z usługi.

Agnieszka1307
20-01-2014, 17:45
A jaki mniej więcej jest czas oczekiwania na aktywację karty?

beeingrebel
20-01-2014, 17:46
Właściwie do 24h od podpisania umowy, acz najczęściej odbywa się to szybciej.

Nie mogę podać Ci jednoznacznej odpowiedzi.

Agnieszka1307
20-01-2014, 17:49
A jeszcze jedno mam pytanie. Jeżeli na mapie zasięgu Play jestem pod zasięgiem 4G LTE (miasto Lędziny, Śląskie) Tzn., że będę miała 6 miesięcy nielimitowany internet?

jahu
20-01-2014, 17:56
Nie masz zasięgu LTE który warunkuje darmowy nielimitowany internet.

Jacodk
14-04-2014, 07:05
Witam
Mam pytanie odnośnie dostępu do internetu, mam dwa abonamenty. Teraz niedługo szykuje sie długi majowy weekend, i w związku z tym planuje wyjazd na tydzień. Moje pytanie jest takie iż Czy moge kupić sam modem 3g włożyć do niego karte z "małouczęszczanego" abonamentu podłączyć go do laptopa by korzystać z internetu tylko tydzień? Czy raczej muszę wykupić jakąś dodatkową usługę lub wiązać się umowa na dłuższy okres?

mirekm35
14-04-2014, 07:32
Są ofert Play Online na Kartę - tu nie musisz się wiązać żadną umową terminową, a jak karta przestanie być potrzebna to możesz ją spokojnie wyrzucić. Są nawet oferty kart SIM z modemem - więc jak znalazł w Twojej sytuacji: http://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/ Oczywiście karta do rozmów głosowych włożona do modemu też będzie działać, ale musisz sprawdzić jaki masz pakiet danych w abonamencie żeby nie narazić się na dodatkowe koszty.

<